aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Przy planowaniu wykonywania prac na wysokościach np. przy budowie domu lub przy wykonywaniu termomodernizacji budynku, należy zapewnić pracownikom bezpieczne warunki realizowania obowiązków. Zamiast rusztowań budowlanych w tym celu coraz częściej wykorzystywane są podnośniki koszowe. Co warto o nich wiedzieć i jakie są rodzaje takich rozwiązań?

fot. wp

Jak często należy myć zęby? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jak się wydaje. Na odpowiedź składa się wiele czynników, takich jak wiek, rodzaj używanej pasty do zębów, poranne czy wieczorne mycie zębów i wiele innych.

smSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Konserwator terenów.

fot. wpRynek nieruchomości w niewielkim stopniu odczuwa wpływ pandemii. Trwająca trzecia fala koronawirusa i kolejny lockdown nie odstraszył inwestorów poszukujących możliwości zakupu interesujących nieruchomości.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Głębock

fot. PCZ Kamienna Góra

W czerwcu 2021r. Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. podjął decyzję o leasingu, trzeciego już auta w ostatnich 3 latach, specjalnego samochodu do przewozu pacjentów w pozycji leżącej. Posiadane dotychczas samochody były wyjątkowo wyeksploatowane. Ilość wyjazdów, zarówno w celach niezbędnych konsultacji, badań diagnostycznych w innych jednostkach jak i przywóz i odwóz pacjentów, przebywających w nowoutworzonym Dziennym Domu Opieki Medycznej, spowodowały, że zakup samochodu stał się konieczny.

fot. PCZ Kamienna Góra

Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, że Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o w roku 2021 zakupił na potrzeby Poradni Ginekologiczno-Położniczej nowy aparat do wykonywania badań ultrasonograficznych (USG), który dzięki wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala uzyskać najlepszy efekt badania. Aparat posiada wybór wysokiej jakości głowic, umożliwiających wykonywanie szerokiego zakresu diagnostyki USG.

Źródło: pixabay.com

Jeśli zakładasz własną firmę to potrzebujesz miejsca, w którym Twoja firma będzie miała siedzibę. Nie zawsze możesz podać adres pod którym mieszkasz. Może być tak dlatego, że na przykład wynajmujesz mieszkanie, a wynajmujący może nie zgodzić się na prowadzenie działalności w takim lokalu. Jednak nic straconego. W takim wypadku możesz skorzystać z wirtualnego biura. Co to takiego i jakie są zalety wirtualnych biur dowiesz się z tego artykułu.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:

KIEROWCĘ / SANITARIUSZA

15 wp

Okres jesienno- zimowy to niezbyt korzystny czas dla naszej figury. Nasz organizm, chroniąc się przed nadchodzącym zimnem, gromadzi dodatkową tkankę tłuszczową, co przedkłada się na nasz apetyt. Chcemy jeść więcej i bardziej kalorycznie. A im więcej kalorii dajemy naszemu ciało, tym szybciej nasza tkanka tłuszczowa się rozwija. I tutaj mamy dylemat, jak jeść zimą, czy jesienią, aby nie przytyć.

REKLAMA

ds21