aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 white

W szkole funkcjonuje sklepik szkolny oraz automat, za które wynajmujący płacą czynsz. W okresie ferii i wakacji jest zwolniony z opłat czynszu. Jaki czynsz powinien wpłacić najemca za marzec, jeśli w szkole z powodu epidemii koronowirusa dzieci nie uczęszczają do szkoły od 12.03.2020, więc sklepik też jest zamknięty, automat nie jest odłączony, sporadycznie ktoś z administracji i obsługi skorzysta. Czy istnieje możliwość, aby czynsze w tej trudnej sytuacji obniżyć?

rokom

fot. lh

Plamy pojawiające się na tapicerce meblowej lub samochodowej mogą wprawić w zdenerwowanie. Ich usuwanie jest często związane z pewnym ryzykiem. W całym procesie bardzo ważne jest bowiem zastosowanie właściwej techniki oraz właściwych środków. Dlatego też wiedza w tym aspekcie jest kwestią kluczową. W odniesieniu do usuwania zabrudzeń i plam z wysokiej jakości tapicerki meblowej tudzież samochodowej, dobrze jest zatem zlecić wyspecjalizowanym w tejże materii podmiotom. Wśród nich można wyróżnić chociażby wrocławski podmiot o nazwie Nasze Pranie, który funkcjonuje na rynku już ponad dziesięć lat. Firma oferuje nie tylko korzystne ceny, bardzo dobrą jakość, ale także bezpłatną wycenę usługi oraz bezpłatny dojazd do klienta.

 Źródło: pixabay.com

Każda osoba, która często czyta, szuka oszczędności w zakresie kupowania książek. O ile wydatek rzędu 80 zł na dwie książki miesięcznie jest w zasięgu ręki przeciętnego Polaka pracującego na pełen etat, niebędącego studentem, o tyle już kupienie książek za 350 zł miesięcznie może buc dla wielu z nas wyzwaniem. Gdzie szukać oszczędności przy zakupie książek?

 fot. lh

KTM to znany na całym świecie producent jednośladów. Firma każdego roku oferuje nam coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania, które mają na celu poprawić nasz komfort i sprawić, że jazda na rowerze będzie dla nas wyłącznie czystą przyjemnością. Sprawdźmy więc, jakie rowery KTM damskie, rowery KTM męskie i rowery KTM dziecięce skradną nasze serca w tym sezonie.

wp

Mimo wielu nieścisłości w tym temacie, istnieją dowody na to, że lody wcale nie są jedynie słodkim deserem z wysoką kalorycznością. Wbrew pozorom mają wiele zalet, które często są umniejszane. Sprawdź, czy wierzysz w któryś z powszechnych mitów!

Źródło: pixabay.com

Dowiedz się, co to jest ranking kredytów gotówkowych i skorzystaj z tego narzędzia, by zaciągnąć najlepszy kredyt gotówkowy. Sprawdź, jak szukać dobrych zestawień i na co zwracać szczególną uwagę podczas analizy takich porównań. Zachęcamy do lektury.

Rokom - oferta pracy

 fot. lh

Handel międzynarodowy kwitnie w najlepsze. Tymczasem polscy rolnicy zmagają się z koniecznością dostosowania swoich gospodarstw do standardów dyktowanych przez konkurencję. Szansę na osiągnięcie sukcesu mają wyłącznie ci, którzy zmniejszą koszty produkcji, a jednocześnie zwiększą jej skalę. Tym samym będą mogli wytworzyć więcej produktów za niższą cenę i uzyskać dochód wystarczający na życie na godziwym poziomie. Rywalizacja dotyczy również jakości, co stawia gospodarzy przed koniecznością podejmowania nowych inicjatyw, na które muszą znaleźć środki.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1

zatrudni
fizjoterapeutę

REKLAMA