aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
DCR Kamienna Góra

 

Kwiat Lnu - projekty grantowe

fot. .lh

Już wkrótce nowy rok podatkowy. W związku z tym warto zadbać o porządek w dokumentach, które zostaną użyte do obliczeń PIT za 2018. Jakie terminy będą obowiązywać podatników w 2019 roku i jakie zmiany wprowadziło prawo od ostatnich rozliczeń? 

lh

Cukrzyca stopnia II stanowi jedną z częściej spotykanych chorób cywilizacyjnych. Cierpią na nią miliony osób na całym świecie i nic nie wskazuje na to, aby problem ten miał się zmniejszyć. Wręcz przeciwnie. Z tą chorobą da się żyć, jednak aby zachować dobre samopoczucie i stan zdrowia, należy z większą troską przyjrzeć się temu, co i jak jemy. Zobacz, jak wyciskarki i blendery mogą pomóc Ci w codziennym przygotowywaniu potraw.

fot. wp

Jak wybrać najlepszą salę weselną – to podstawowe pytanie zadaje sobie praktycznie każda para, która już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Sale weselne to jeden z decydujących elementów każdego ślubu i wesela, od którego wyboru w dużej mierze zależy sukces i powodzenie całej imprezy. Ich szeroka dostępność oraz ogromne zróżnicowanie sprawia, że osoby, które po raz pierwszy stają przed ołtarzem często mają nie lada problem z wyborem najlepszej dla nich propozycji. Na jakie 2 elementy warto zwrócić uwagę, aby trafnie wybrać najlepszą i najbardziej odpowiednią dla nas salę weselną?

Już 21 października odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Wybierać będziemy wójtów, burmistrzów, radnych miejskich, gminnych i powiatowych oraz radnych sejmiku. Wskaź, kto Twoim zdaniem, zostanie wójtem, burmistzrem. Wystarczy wysłać SMS-a.

fot. wp

Ubezpieczenie pojazdu od kradzieży jest pożądane, szczególnie w przypadku nowych i kilkuletnich samochodów. Należy jednak zawrzeć odpowiednią polisę, tak aby uniknąć przykrych niespodzianek, kiedy pojazd zostanie faktycznie skradziony.

Lubawka - spotkanie rolników

W dniu 1 października 2018r w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbyło się kolejne spotkanie rolników z Gminy Wiejskiej Kamienna Góra, Miasta Kamienna Góra, Gminy Lubawka oraz Gminy Lwówek Śląski.

fot. wp

W wodzie tkwi tajemnica życia na Ziemi – dlatego opady deszcze są czymś potrzebnym, a nawet pożądanym. Na regularne dawki wody czeka przyroda, która bez tego czynnika nie mogłaby się rozwijać: susza oznacza dla człowieka szereg kłopotów, w tym brak pożywienia. Jednak ten sam pożyteczny deszcz potrafi być kłopotliwy, kiedy zalega na brukowanych chodnikach i ulicach nowoczesnych miast.

Chełmsko Śląskie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w zajęciach artystycznych.