aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Wyciągarki to niezbędne wyposażenie każdego samochodu offroadowego. Myśląc o samochodzie terenowym, od razu widzimy także i wyciągarkę. Stała się ona nieodłącznym elementem jazdy w terenie i bardzo często potrafi wyciągnąć nas z wielu opresyjnych sytuacji.

fot. wp

Wśród Polaków coraz bardziej popularne staje się spędzanie wakacji na jachcie.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
Kamienna Góra
ul. Janusza Korczaka 1

Kamienna Góra - Powiatowe Centrum Zdrowia

Kamienna Góra - Powiatowe Centrum Zdrowia

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. realizuje Projekt pn.: „Dzienny Dom Opieki Medycznej jako rozwój nowych usług opieki nad osobami niesamodzielnymi z powiatu kamiennogórskiego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na latach 2014 – 2020 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Z przyjemnością informuję wszystkich mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, że od dnia 2 marca 2020 r. w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. zostanie uruchomiony Dzienny Dom Opieki Medycznej. Proces rekrutacyjny rozpoczął się 17 lutego 2020 r.

tk

 lh

Profesjonalna pielęgnacja włosów rozpoczyna się od wyboru odpowiednich kosmetyków. Przy każdym rodzaju włosa najlepsze będą kosmetyki naturalne i ekologiczne, nie zawierające w swoim składzie szkodliwych parabenów. Wprowadzenie ich do masowej dystrybucji nastąpiło w wyniku chęci przedłużenia przydatności produktów do pielęgnacji włosów, jednak z biegiem czasu okazało się to działaniem skrajnie nieodpowiedzialnym. Parabeny przenikają bowiem do krwioobiegu człowieka, zaburzając gospodarkę hormonalną. Zadbaj też o to, by kosmetyki, które wybierasz, były pozbawione siarczanów, często oznaczanych jako SLS. Siarczany to nic innego jak detergenty powszechnie używane w chemii gospodarczej. Przesuszają skórę głowy i niezwykle skutecznie uniemożliwiają dbanie o włosy. Gdy już upewnisz się, że wybrany przez ciebie producent dostarcza kosmetyki do pielęgnacji włosów wolne od siarczanów i parabenów, dostosuj swój wybór do rodzaju włosa.

fot.wp

Osoby, które decydują się na założenie spółki, muszą wywiązać się z kilku podstawowych obowiązków. Należą do nich nie tylko sporządzenie umowy, ale także wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Czy w takiej sytuacji zakładanie spółki przez internet jest możliwe?

Superstacja Czarnów-Ski

Jak SUPER zimowe ferie, to tylko o w SUPERSTACJI CZARNÓW-SKI!
Zaledwie 10 min od Kamiennej Góry możecie do woli korzystać z uroków śnieżnej zimy.

Kamienna Góra - Muzeum Takctwa

Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zapraszają dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii zimowych.

fot. lh

Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim jest coraz bardziej ceniona na rynku pracy. Obok angielskiego, uznawanego za język międzynarodowy, stanowi jeden z podstawowych języków obcych, którego uczą się dzieci w szkołach już od najmłodszych lat. Choć przez wiele osób jest nielubiany, warto go znać. Zatem jak nauczyć się go szybko i efektywnie?

REKLAMA