aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
lh

Cukrzyca stopnia II stanowi jedną z częściej spotykanych chorób cywilizacyjnych. Cierpią na nią miliony osób na całym świecie i nic nie wskazuje na to, aby problem ten miał się zmniejszyć. Wręcz przeciwnie. Z tą chorobą da się żyć, jednak aby zachować dobre samopoczucie i stan zdrowia, należy z większą troską przyjrzeć się temu, co i jak jemy. Zobacz, jak wyciskarki i blendery mogą pomóc Ci w codziennym przygotowywaniu potraw.


 
Jaką wyciskarkę w przystępnej cenie warto wybrać?
Dobrym pomysłem zakupowym, który ułatwi przygotowywanie zdrowych posiłków, jest wyciskarka do soku Philips Viva Collection. Nowoczesna technologia MicroMasticating sprawia, że zdrowotny potencjał warzyw i owoców jest wykorzystywany w 100% poprzez zachowanie miąższu i soku, czyli tego, co w naturalnych składnikach bezcenne. Wolnoobrotowa wyciskarka do soku, dzięki dużemu otworowi, pozwala bez problemu włożyć cały owoc do środka bez konieczności przekrajania go na mniejsze cząstki. To pozwala zaoszczędzić czas i nie ubrudzić rąk.
 
Blender do zup kremów, smoothie i koktajli – na jaki model warto się zdecydować?++
Jeśli szukasz blendera kielichowego, dzięki któremu będziesz mogła w kilka minut przygotować wartościową zupę krem z ulubionych warzyw, możesz zdecydować się na Blender Avance ProBlend 6 3D. Ta sokowirówka odśrodkowa w kilka chwil rozdrobni maliny, truskawki, jagody... wyliczać można naprawdę długo. Wbudowany tryb pulsacyjny oraz tryb kruszenia lodu umożliwia przygotowanie nie tylko pożywnych zup, ale również orzeźwiających smoothie czy koktajli z owoców sezonowych.