aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Gdy nadchodzi lato, a nawet późna wiosna, wyjazdy nad wodę stają się coraz popularniejszym, weekendowym zajęciem dla wielu rodzin. Nieważne, czy interesuje nas pobliskie jezioro, rzeka, basen, czy inne kąpielisko – wchodzenie do wody w zwykłej bieliźnie raczej nie jest najlepszym pomysłem. Z okazji nadchodzącego sezonu, warto jest wreszcie zainwestować w nowy strój kąpielowy!

Które stroje kąpielowe są na topie?

Wybierając swój strój kąpielowy, można kierować się różnymi wyznacznikami, które przede wszystkim są uzależnione od naszych osobistych preferencji. Dla wielu osób najbardziej istotna jest praktyczna strona ich wyposażenia, czyli:

  • komfort
  • higiena
  • opływowość

Produkty o klasie sportowej zalecane są profesjonalnym pływakom oraz zwolennikom bardziej aktywnego wypoczynku. Przy wyjściu na basen lub aquapark, najlepiej powinny spisać się stroje jednoczęściowe, które gwarantują największą wygodę, a przede wszystkim wysoką opływowość, która poprawia nasze osiągi podczas pływania. Dobrym pomysłem jest nabycie swojego stroju u znanego producenta, gdyż wtedy będziemy mieli pewność, że jest to sprzęt dostatecznie trwały, mogący służyć nam przez co najmniej kilka lat. Takie modne wzory, wysokiej jakości znajdziesz w obfitości w internetowych sklepach sportowych,

Nie można pominąć jednak kwestii wyglądu. Stylowo ubierać powinno się wszędzie, gdyż jest to ważny wyznacznik naszej osobowości, pomagający w wyrażeniu siebie. W obecnym sezonie do mody powróciły stroje kąpielowe jednoczęściowe, gdyż oferują one, dosłownie, więcej pola do popisu dla projektantów. W odróżnieniu od zwykłych kąpielówek, można zamieścić na nich rozległy nadruk lub wzór, często z użyciem złożonych kompozycji barw, które z pewnością przyciągną uwagę. Obecnie trendy są proste, sportowe designy, doskonale pasujące do profesjonalnie wyglądających strojów jednoczęściowych. Kolejną ich zaletą jest fakt, że doskonale zakrywają wszelakie fałdki na brzuchu, których nie udało nam się zrzucić przed latem.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe – komfort gwarantowany!

Prawdopodobnie największym atutem strojów jednoczęściowych na basen jest fakt, że oferują one maksymalną wygodę, nieporównywalną do ich dwuczęściowych odpowiedników. Przede wszystkim, o wiele lepiej leżą na naszej sylwetce i istnieje minimalne ryzyko, że poluzują się podczas aktywnego spędzania czasu na kąpielisku. Ponadto, w egzemplarzach o wyższej jakości nigdy nie natrafimy się na krępujące czy drapiące elementy. Jeśli prawidłowo dopasowaliśmy swój strój, to jego specyficzny krój powinien dobrze przylegać do naszej figury, sprawiając że można nosić go niemal jako drugą skórę.

 

REKLAMA