aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

proshot paintball Kamienna Góra

Jesteśmy firmą z naszego regionu. Od wielu lat zajmujemy się paintballem i organizacją imprez integracyjnych. Nasza oferta zorientowana jest na różne aktywności strzeleckie, jak łucznictwo, archery tag, paintball dla dzieci, czy broń pneumatyczna.

 

Proshot paintball Kamienna Góra – paintball w regionie to główna działalność firmy. Każda organizowana przez nas impreza cechuje się odpowiednim sprzętem, świadomą aranżacją zabawy i dużą ilością dodatków do gry. Chętnie organizujemy niewielkie rozgrywki, np. w ramach wieczoru kawalerskiego, jak i duże wydarzenia dla firm, które szukają okazji na imprezę integracyjną.

Mocną stroną oferty jest możliwość aranżacji rozgrywek poza macierzystym poligonem w Pisarzowicach. Imprezy wyjazdowe organizujemy na terenie Jelenie Góry, Wałbrzycha i całego Dolnego Śląska. Jesteśmy w stanie postawić kompletny poligon w dowolnym miejscu: z przeszkodami i zabezpieczeniami, tworząc doskonałą przestrzeń dla rozrywki strzeleckiej.

Warto zwrócić uwagę, że bardzo dużo uwagi poświęcamy bezpieczeństwu naszych gości. Mimo iż serwujemy rozrywki strzeleckie, z oferty mogą bezpiecznie skorzystać nawet 7 letnie dzieci w ramach np. paintballu dla dzieci, czy zajęć łuczniczych. Tym samym chętnie zorganizujemy coś na kształt pikniku rodzinnego lub spotkań klasowych.

REKLAMA