aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Wałbrzych - Stara Kopalnia

W niedzielę (24 lutego) w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się wernisaż wystawy fotografii MODA POLSKA w Wałbrzychu Tadeusz Rolke

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Dzisiaj (czwartek, 21 lutego) w Kościelisku w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych rozegrane zostały biathlonowe biegi pościgowe.

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz oraz rada miasta zapraszają na jarmark staroci i rękodzieła. Jarmark odbędzie się w najbliższą sobotę (23 lutego) na kamiennogórskim rynku.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na premierę spektaklu.

Ogorzelec

Uwaga kierowcy, jak informują internauci, trwa łatanie dziur na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary. Ekipa zajmuje jeden pas jezdni. Ruchem kierują pracownicy.

CBK Pisarzowice

Zapraszamy na znakomity Dzień Kobiet do Pisarzowic. Ta ostatnia sobota karnawału to istne szaleństwo rodem z Brazylii.

Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej

W sobotę (16 lutego) na hali Zespołu Szkół w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców do lat 13 oraz dziewcząt do lat 16.

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Dzisiaj (środa, 20 lutego) w Kościelisku rozpoczęła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych. W biegach sprinterskich biathlonistów wystartowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

fot. GDDKiA

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, pomimo trwającego okresu zimowego, trwają prace przy budowie obwodnicy Bolkowa.

pobicie - Lubawka

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Lubawka podejrzewanych o brutalne pobicie 53-latka. Jeden z zatrzymanych został tymczasowo aresztowany.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 20 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII oraz klas III gimnazjum w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. policja Lubawka

Dzisiaj (środa, 20 lutego) na terenie gminy Lubawka służbę pełnili policjanci z Czech.

Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Bukówce

Dzisiaj (środa, 20 lutego) Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Bukówce obchodził pierwszą rocznicę powstania. Seniorzy na urodziny zaprosili osoby, które przyczyniły się do powstania domu i pomagają w jego funkcjonowaniu.

ZSZiO Kamienna Góra

Od października do grudnia 2018 roku sześćdziesięcioro uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry uczestniczyło w stażach zawodowych w Lipsku. Dzisiaj (środa, 20 lutego) odbyło się podsumowanie wyjazdu.

Szarocin

Przed ponad tygodniem pisaliśmy o fatalnym stanie drogi wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary na pograniczu Szarocina i Leszczyńca. Głębokie dziury bardzo utrudniały pokonanie tego odcinka.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim