aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
zamek Książ

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze trwa półkolonia. Oprócz zajęć organizowanych na terenie szkoły, uczestnicy biorą udział w wycieczkach.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego na okres od 2018-01-18 10:00:00 do 2018-01-19 04:00:00.

Lubawka - piknik pod Florianem

W sobotę (27 stycznia) ponownie ożyje polana "pod Florianem" w Lubawce. Tego dnia członkowie stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy zapraszają na II Piknik Rodzinny.

policjaPodczas polowania w okolicach Marciszowa jedna z wystrzelonych kul utknęła w ścianie mieszkania, w budynku oddalonym o 1,5 km.

Wałbrzych - WOŚP

Wałbrzych zakończy 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę (21 stycznia). Koszykarze drużyna Górnik Trans (II liga) zagrają ze swoimi kibicami.

Kamienna Góra - ferie z szachami

Siedemnaścioro szachistów rozpoczęło dzisiaj (środa, 17 stycznia) szachowe rozgrywki zaplanowane na ferie zimowe przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 19 do 21 stycznia 2018.

WOŚP Kamienna Góra

Znana jest już kwota zebrana podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze. Sztab zebrał 91 645,57 zł.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Kolejny spektakl z cyklu Mamo, tato - teatr przyjechał! wystawiony zostanie w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Aktualizacja 18.01.2017.

stand-up - Pisarzowice

Do Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Pisarzowicach wraca stand-up. W piątek (19 stycznia) wystąpi dwójka komików.

policja Kamienna Góra

Wczoraj (poniedziałek, 15 stycznia) kamiennogórscy policjanci spotkali się z dziećmi uczestniczącymi w półkolonii w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

policja Kamienna GóraMężczyzna poszukiwany do odbycia kary więzienia wpadł podczas kradzieży mięsa i alkoholu w jednym z kamiennogórskich sklepów.

Niedamirów - Grajmy razem

Jedną z propozycji zabaw na ferie zimowe przygotowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury jest cykl rozgrywek Grajmy razem.

Lubawka - turniej tenisa stołowego

W dwóch kategoriach wiekowych walczyli dzisiaj (wtorek, 16 stycznia) tenisiście stołowi podczas turnieju zorganizowanego w Domu Kultury w Lubawce.

Znane są już dane dotyczące poziomu bezrobocia w powiecie kamiennogórskim na koniec 2017 roku.