aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lem

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprezentowało ogólny plan wydarzeń zaplanowanych z okazji stulecia urodzin Stanisława Lema.

OSP Krzeszów

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzeszowie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego wybrane zostały nowe władze jednostki.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 22:00 1 marca do 9:00 2 marca.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino działa przy Domu Kultury w Krzeszowie. Tel. 75 610 60 15.

s3 mapa

Gmina Kamienna Góra, na podstawie informacji uzyskanych od wykonawcy drogi S3 Kamienna Góra - granica państwa informuje mieszkańców o planowanych robotach strzałowych na terenie budowy.

Serce dla Afryki - Chełmsko Śląskie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim oraz Stowarzyszenie ,,Wspólnie dla Chełmska” włączyły się do akcji charytatywnej dla szkół w Afryce.

siatkowka

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj (niedziela, 28 lutego) ostatni turniej finałowy. Walczyły o miejsca 17-19 na Dolnym Śląsku.

fot. Orzeł Lubawka

Piłkarski Orzeł Lubawka ogłosił kolejne wzmocnienie. Do drużyny dołączył pomocnik.

merc

Budowa drogi S3 wymusiła wprowadzenie zmian w organizacji ruchu, które spowalniają przejazd pojazdów. Nie wszyscy kierowcy są w stanie zaakceptować dłuższy czas przejazdu.

dym

Gdy kibice pasjonowali się skokami Polaków podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, część Kamiennej Góry spowił gęsty dym.

fot. Polski Związek Biathlonu

W ramach Mistrzostw Polski Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie rozegrane zostały dzisiaj (sobota, 27 lutego) sprinty. W zawodach w Dusznikach Zdroju startowali zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka / ZSZP Lubawka.

fot. MGOK Lubawka

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert przebojów Anny Jantar. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 7 marca - początek o godz. 18:00.

fot. Polski Związek Biathlonu

W Dusznikach Zdroju trwają Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie. W zawodach startują MUKN Pod Stróżą / ZSZP Lubawka.

fot. umwd

W związku z trudną sytuacją branży turystycznej wywołaną przez pandemię Covid-19 Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego rusza z czasową kampanią #BezpieczneDoOdkrycia. To kolejne działanie w ramach akcji Odkryj Dolny Śląsk, wspierające turystykę regionalną. Kampania będzie promować świadome i bezpieczne podróże „blisko domu”, w miejsca bez tłumów turystów, wskazane m.in. przez dolnośląskich blogerów, którzy włączyli się w akcję.

fot. Orzeł Lubawka

Do Orła Lubawka dołączył kolejny piłkarz. Klub pozyskał środkowego obrońcę.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA