aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

13 kwietnia br. funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 29 - letniego mieszkańca gminy Lubawka, który miał na sumieniu jazdę "za kółkiem" pod wpływem narkotyków, jak też dwukrotne złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

fot. policja Kamienna Góra

Dwa dni temu funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 29 – letniego sprawcę rozboju na 26 - letnim mieszkańcu Kamiennej Góry.

fot. policja Kamienna Góra

Uwaga na SMS-y o treści: "Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne". Wiadomości zawierają link, którego kliknięcie powoduje pobranie złośliwej aplikacji na telefon. Oszuści w ten sposób chcą ukraść pieniądze z Twojego konta bankowego.

fot. policja

W dniu dzisiejszym tuż po godzinie 09:00 na drodze z Janowic Wielkich do Marciszowa doszło do zdarzenia drogowego, w którym na szczęście, oprócz strat materialnych i sporych uszkodzeń pojazdu, nic więcej się nie stało.

fot. policja Kamienna Góra

Kilka dni temu funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 25 – letniego mieszkańca miasta, który po uprzednim zniszczeniu drzwi wejściowych do mieszkania byłej partnerki, przedostał się do środka i wszczął awanturę. Mężczyzna tym samym złamał obowiązujący zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej.

fot. UMWD

Ponad 19 mln zł samorząd województwa dolnośląskiego przeznaczy na blisko 100 dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Pieniądze trafią do 85 gmin i 24 powiatów w całym regionie. [Dofinansowanie otrzymają trzy samorządy z terenu powiatu kamiennogórskiego. - dopisek red.]

fot. GDDKiA

GDDKiA przekazaała informaxcje o postępie prac przy budowie tuneli będących częscią drogi ekspresowej nr 3 pomiędzy Bolkowem a Kamienną Górą.

zalew Kamienna Góra

Wygrodzony został fragment brzegu zalewu w Kamiennej Górze. Barierki mają uniemożliwić dostęp do perkozów gnieżdżących się na zbiorniku.

policja Kamienna Góra

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo ciążyły na nim 3 aktywne zakazy sądowe prowadzenia pojazdów mechanicznych.

fot. policja Kamienna Góra

Dwa dni temu ok. godziny 02:00 w nocy kamiennogórscy policjanci zostali powiadomieni o włączeniu się alarmu w jednym z niezamieszkałych domów na terenie gminy Kamienna Góra. W momencie przyjazdu patrolu na miejsce, włamywacze uciekli w stronę kompleksu leśnego.

REKLAMA