aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Stypendia Prezes Rady Ministrów

Eryk Mika, uczeń klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących) odebrał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jako jeden z pięciorga Dolnoślązaków ze szkół ponadgimnazjalnych zaproszony został na uroczystość do Warszawy.

 

Stypendia premiera co roku otrzymują najlepsi uczniowie szkół. Tylko nieliczni mogą wziąć udział w uroczystości organizowanej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W tym roku do Warszawy pojechało tylko pięcioro wyróżnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Wśród nich był Eryk Mika z kamiennogórskiego ogólniaka. Stypendium odebrał z rąk premier Beaty Szydło. W uroczystości uczestniczyła również minister edukacji narodowej Anna Zalewska.

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Gry drugi rok z rzędu zapraszani są na wręczenie stypendiów do Warszawy. Przed rokiem w podobnej uroczystości uczestniczyła Dominika Trela, obecnie uczennica klasy maturalnej kamiennogórskiego liceum. O zaproszeniu decydują bardzo wysokie wyniki w nauce.

Stypendia Prezes Rady Ministrów

info za stroną ZSO, fot. MEN

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez