aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Kamienna Góra - pożar

Do groźnego pożaru doszło dzisiaj (środa, 22 listopada) wieczorem w centrum Kamiennej Góry. Pożar wybuchł na klatce schodowej wielorodzinnego budynku.

 

Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Od jutra będzie ją ustalał biegły. Pożar wybuchł w komórce pod klatką schodową. Drewniana konstrukcja została uszkodzona. Z pierwszego piętra nie mogli ewakuować się mieszkańcy. Część z nich strażacy uratowali po drabinach. Jedna osoba nie była w stanie samodzielnie opuścić mieszkania. Strażacy dotarli do niej i wyprowadzili.

Ewakuowane zostały trzy osoby, jedna przewieziona została do szpitala.

Kamienna Góra - pożar

W budynku odcięty został gaz i prąd. Uszkodzona jest konstrukcja klatki schodowej. Mieszkańcy nie mogą wrócić do lokali. Znaleźli schronienie u rodzin. Nikt nie skorzystał z noclegu w hotelu zaproponowanego przez miasto. Wejścia do budynku zostaną zabezpieczone przez administratora. Jutro rozpocznie się remont.

fot. użyczone

Kamienna Góra - pożar

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez