aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
policja Kamienna Góra

Policjanci kamiennogórskiego Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-latka, którego podejrzewali o dokonanie szeregu przestępstw m.in. rozbojów, kradzieży, stosowania gróźb oraz posiadania środków odurzających.

 

Według policji młody kamiennogórzanin łamał prawo od września 2018 roku. Policjanci zgromadzili dowody wskazujące, że był sprawcę pięciu zdarzeń. Według policji w październiku 2018 podszedł do mężczyzny idącego ulicami Kamiennej Góry. Po przyłożeniu noża do brzucha zażądał wydania wartościowych przedmiotów. Groził zadaniem ciosu. Pokrzywdzonemu zabrał pieniądze. W listopadzie z jednego ze sklepów na terenie miasta wyniósł drogie alkohole. Zatrzymany przez ochroniarza, pobił go i z łupem odszedł. W lutym 2019 roku zabrał telefon komórkowy a właścicielowi groził pozbawieniem życia. W marcu grożąc nożem ukradł zegarek. W tym samym miesiącu uderzając w klatkę piersiową obezwładnił poszkodowanego i zabrał mu pieniądze.

Mężczyzna przyznał się do postawionych zarzutów związanych z tymi sprawami Dodatkowo przyznał się do posiadania środków odurzających (metaamfetamina i tabletki extazy).

Sąd postanowił zastosować wobec 21-latka tymczasowy areszt.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez

REKLAMA