aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Raszów - sprzątanie

Pani Sołtys, Pan Radny, Rada Sołecka oraz organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim firmom i osobom prywatnym za wkład wniesiony we wspólną akcję Sprzątanie Raszowa 2019.

 

Duża akcja w której wzięło udział około 50 osób dała w efekcie zbiórkę ponad 90 worków z odpadami. To niesamowite jak dzieci, młodzież i dorośli potrafią się zainteresować działaniem na rzecz wspólnego celu jakim jest ochrona środowiska.
Oprócz mieszkańców Raszowa do akcji włączył się, Wójt Gminy Kamienna Góra i mieszkańcy Pisarzowic.

Po zakończonym sprzątaniu wszyscy uczestnicy mogli się posilić pyszną kiełbaską, domowym bigosem, klasycznym popcornem, sernikiem (w dwóch odsłonach), kawą i herbatą. Chętni mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi przy malowaniu na materiałowych torbach na zakupy, które także pomogą chronić środowisko zastępując klasyczne reklamówki i zrywki.

Raszów - sprzątanie

Nasza wspólna inicjatywa nie mogłaby się odbyć bez wsparcia lokalnych firm i instytucji tj: Intermarche Fał sp. z o.o., Exprint - pracownia reklam, Spółdzielnia Mleczarska "KaMos" w Kamiennej Górze, Gmina Kamienna Góra, Sanikom sp. z o. o., Nadleśnictwo Kamienna Góra, Piekarnictwo s.c. Ruchała Gertchen, Piekania Jerzy Hązła "Na rogu", Izabela Polak Sklep Spożywczy w Raszowie, "Conkret" Jan Krupa.
A także wsparcia medialnego serwisów powiatowa.info oraz kamiennogórska.pl.
I za ten wkład serdecznie dziękujemy.

Chcieliśmy także podziękować tym, którzy włączyli się do prac organizacyjnych między innymi Panu Zbyszkowi za sprawowanie opieki nad ogniskiem oraz Pani Katarzynie za przepyszne serniki no i nie zapominajmy o pysznym domowym bigosie Pani Joanny.

Sukces tego wydarzenia dodaje skrzydeł i zachęca do dalszego działania. W nasze ślady wyruszyły kolejne Sołectwa, razem możemy sprawić, że nasz wspólny dom stanie się lepszym miejscem.

Jeszcze raz w imieniu całego Sołectwa Raszów serdecznie dziękuję za udaną akcję Sprzątanie Raszowa 2019.

Raszów - sprzątanie

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA