aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - PO

Do Kamiennej Góry przyjechał dzisiaj (niedziela, 22 września) Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej poparł kandydatów tego ugrupowania do Sejmu i Senatu.

 

Spotkanie z sympatykami PO zorganizowane zostało na kamiennogórskim rynku. Okazało się, że nie był to najlepszy pomysł. Widząc G. Schetynę kilka osób głośno wyrażało swoje dezaprobatę dla działania PO. Niewiele pomogły prośby sympatyków. Sytuacja uspokoiła się gdy na rynku stanęło dwóch policjantów.

Kamienna Góra - PO

Grzegorz Schetyna zachęcał do udziału w wyborach 13 października i głosowaniu na mocnych kandydatów związanych z powiatem kamiennogórskim, czyli na Iwonę Krawczyk do Sejmu i Jerzego Pokoja do Senatu. Zapewniał o potrzebie tworzenia nowych miejsc pracy i dokończenia budowy S3. Według lidera PO, głos na to ugrupowanie to wybór pozytywnego wizerunku państwa, Polski uśmiechu.

Piotr Borys, lider listy PO w okręgu, zapewniał o woli dokończenia budowy drogi ekspresowej S3, twierdził, że to rząd PiS-u opóźnia dokończenie tej inwestycji.

Kamienna Góra - PO 

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA