aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

perspektywy

Perspektywy opublikowały ranking liceów ogólnokształcących i techników. Tegoroczne zestawienie to już 22. edycja rankingu.

 

Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze sklasyfikowane zostało na 42 miejscu na Dolnym Śląsku i 618 w Polsce. Przed rokiem szkoła była na 782 miejscu. Licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Technika wchodzące w skład Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze sklasyfikowane zostały na 31 miejsce na Dolnym Śląsku. Lokata w ogólnopolskim rankingu nie została podana, szkoła zajęła miejsce poniżej 500, podobnie jak w latach ubiegłych. Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Perspektywy specjalizują się w informacji edukacyjnej. Wydaje informatory, przygotowuje rankingi, targi edukacyjne, prowadzą portal internetowy.

Ranking Perspektywy

 

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA