aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 16 kwietnia) w Bolesławcu rozegrany został XVII Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej 7–osobowej. Zawody były częścią Olimpiad Specjalnych.

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Kamienna Góra - bieg - fot. użyczone

Dzisiaj (sobota, 13 kwietnia) w Kamiennej Górze odbył się VIII Bieg Zdobywca Góry Parkowej.

Aktualizacja 14.04.2019

fot. ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 11 kwietnia) na Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się X Dolnośląski Mityng Pływackich Olimpiad Specjalnych. W zawodach wystartowało 180 zawodników z całego Dolnego Śląska. Powiat kamiennogórski na zawodach reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kamiennej Górze oraz Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 9 kwietnia) na kręgielni przy Hotelu Krokus w Kamiennej Górze odbyły się Pierwsze Powiatowe Mistrzostwa w Bowlingu Osób Niepełnosprawnych.

piłka ręczna

W piątek (5 kwietnia) w Mirsku rozegrany został finał strefy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Zespołu Szkół z Pisarzowic.

ZSZiO - piłka halowa

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyły się dzisiaj (poniedziałek, 8 kwietnia) I Mistrzostwa Klas Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej.