Marciszów - z podwórka na stadion

W środę (18 października) w Marciszowie rozegrane zostały eliminacje turnieju piłkarskiego o puchar tymbarku "Z podwórka na stadion". W zawodach wzięły udział drużyny z kategorii: U-10 (1-3 klasa szkoły podstawowej) i U-12 (IV - V klasa).

W obu kategoriach wygrały drużyny Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, zapewniając sobie awans do finału dolnośląskiego.

W kategorii U-10 zagrały trzy drużyny. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry, drugie miejsce zajął UKS Tkacz Chełmsko Śląskie, trzecie UKS Bobry Marciszów.

Skład drużyny chłopców z kamiennogórskiej „dwójki” w kategorii U-10: Fabian Masiel I B, Ernest Nowak II B, Seweryn Zioła II B, Tomek Przychodzki II B, Miłosz Bury III A, Eryk Nowak III B, Oktawian Wasilewski III B, Marcin Wolak III C, Michał Mikielewicz III C, Karol Steczko III C, Ignacy Osmolak III C.

W kategorii U-12 rywalizowało pięć drużyny. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna UKS Bobry Marciszów, trzecie UKS Tkacz Chełmsko Śląskie, czwarte LKS Dragon Miszkowice, piąte Bobry II Marciszów.

Skład drużyny chłopców z kamiennogórskiej „dwójki” w kategorii U-12: Gabriel Grygiel IV C, Dawid Kisiel IV C, Brajan Ferenc V A, Jakub Rusiecki V A, Jakub Gomółka V A, Miłosz Macowski V A, Lucjan Okoń V A, Maciej Maziakowski V C, Michał Rozmus V C, Alan Skoczeń V C, Jakub Bocheński-Lesiuk VI C.

Na finał wojewódzki jadą również drużyny Dragona Miszkowice chłopcy z kategorii U-8 oraz dziewczęta w kategoriach U-10 i U-12.