aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20
MOS Kamienna Góra

W ubiegłym tygodniu w Pisarzowicach rozegrane zostały finały strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym.

 

W poniedziałek (5 marca) rywalizowały dziewczęta w ramach Igrzyska Dzieci.
Wyniki:
Gr 1
SP Siedlęcin – SP Trzebień 3 : 0
SP Trzebień – SP Bierna 3 : 2
SP Siedlęcin.– SP Bierna 3 : 0

Gr 1
SP Jeżów Sud. – SP Pisarzowice 3 : 2
SP Świeradów – SP Wleń 3 : 1
SP Pisarzowice - SP Świeradów 3 : 1
SP Jeżów Sud. – SP Wleń 3 : 0
SP Wleń. – SP Pisarzowice 1 : 3
SP Jeżów Sud. – SP Świeradów 3 : 1

Półfinały :
SP Siedlęcin – SP Świeradów 3 : 0
SP Jeżów Sud. – SP Trzebień 3 : 1

Mecz o V miejsce:
SP Pisarzowice – SP Bierna 3 : 0

Mecz o III miejsce:
SP Świeradów – SP Trzebień 3 : 0

Mecz o I miejsce:
SP Siedlęcin – SP Jeżów Sud. 3 : 0

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Siedlęcin
2. Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Świeradów Zdrój
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Trzebieniu
5. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
6. Szkoła Podstawowa w Biernej
7. Szkoła Podstawowa we Wleniu

Chłopcy w tej kategorii wiekowej grali 6 marca.
Wyniki:
Grupa 1
SP Bierna – SP Pisarzowice 3 : 1
SP Siedlęcin – SP Pisarzowice 2 : 3
SP Bierna – SP Siedlęcin 3 : 2
Grupa 2
SP Świeradów – SP 4 Bolesławiec 0 : 3
SP 4 Bolesławiec – SP 3 Lwówek 3 : 1
SP 3 Lwówek – SP Świeradów 3 : 1

Półfinał:
SP 4 Bolesławiec – SP Pisarzowice 3 : 1
SP 3 Lwówek – SP Bierna 3 : 2

Mecz o III miejsce:
SP Pisarzowice – SP Bierna 3 : 0

Mecz o I miejsce:
SP 4 Bolesławiec - SP 3 Lwówek 3 : 1

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
2. Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
4. Szkoła Podstawowa Bierna
5. Szkoła Podstawowa Siedlęcin
6. Szkołą Podstawowa Świeradów Zdrój

We wtorek (6 marca) walczyły dziewczęta w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Wyniki:
Gr. 1
Gim Jeżów Sudecki – Gim. Pisarzowice 3 : 2
Gim Pisarzowice - Gim Świeradów 3 : 1
Gim Świeradów- Gim Jeżów Sudecki 1 : 3
Gr. 2
SP Siedlęcin – ZSZ Bolesławiec 3 : 1
SP Sulików – Gim. Wleń 3 : 0
ZSZ Bolesławiec – SP Sulików 2 : 3
SP Siedlęcin – SP Siedlęcin 1 : 3
ZSZ Bolesławiec – Gim. Wleń 3 : 2
SP Siedlęcin – SP Sulików 3 : 0

Półfinały :
SP Siedlęcin – SP Pisarzowice 1 : 3
SP Jeżów Sud. – SP Sulików 3 : 0

Mecz o V miejsce:
SP Bolesławiec – SP Świeradów 3 : 0

Mecz o III miejsce :
SP Siedlęcin – SP Sulików 3 : 1

Mecz o I miejsce:
SP Pisarzowice – SP Jeżów Sud. 1 : 3

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum Jeżów Sudecki
2. Gimnazjum Pisarzowice
3. Gimnazjum Siedlęcin
4. Gimnazjum Sulików
5. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Bolesławiec
6. Gimnazjum Wleń

Chłopcy w tej grupie wiekowej grali 8 marca.
Wyniki:
Grupa 1
SP 2 Bolesławiec – SP 3 Lwówek Śl. 0 : 3
Gim Bierna- Gim Pisarzowice 3 : 2
SP 3 Lwówek Śl.– SP Bierna 3 : 0
SP 2 Bolesławiec – SP Pisarzowice 3 : 0
SP Pisarzowice - SP 3 Lwówek Śl. 1 : 3
Gim 2 Bolesławiec – SP Bierna 3 : 0
Grupa 2
SP Jeżów Sud. – SP Krzeszów 3 : 0
SP 1 Lubań - SP Krzeszów 3 : 0
SP Jeżów Sud – SP 1 Lubań 0 : 3

Półfinały:
SP 2 Bolesławiec – SP 1 Lubań 3 : 0
Gim Jeżów Sudecki – SP 3 Lwówek Śl. 3 : 1

Mecz o V miejsce:
SP Bierna – SP Krzeszów 3 : 2

Mecz o III miejsce:
SP 3 Lwówek Śl. – SP 1 Lubań 0 : 3

Mecz o I miejsce:
SP Jeżów Sud. – SP 2 Bolesławiec 3 : 0

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Bolesławiec
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Lubań
5. Gimnazjum Bierna
6. Szkoła Podstawowa Krzeszów
7. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

MOS Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez