aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Kolejka 6 - 15-16 września

 

Podgórze Wałbrzych 0-2 Zagłębie Wałbrzych
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-5 Orzeł Lubawka
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-1 Błękitni Słotwina
KS Walim 2-3 Górnik II Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 2-5 Herbapol Stanowice
Victoria Świebodzice 1-1 Darbor Bolesławice
Unia Jaroszów 3-3 Sudety Dziećmorowice
Włókniarz Głuszyca 4-0 Czarni Wałbrzych

1. Orzeł Lubawka 6 15
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6 13
3. Herbapol Stanowice 6 12
4. Górnik II Wałbrzych 6 12
5. Włókniarz Głuszyca 6 11
6. Victoria Świebodzice 6 10
7. Zagłębie Wałbrzych 6 8
8. Podgórze Wałbrzych 6 7
9. Czarni Wałbrzych 6 7
10. Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6 7
11. Błękitni Słotwina 6 6
12. Unia Jaroszów 6 5
13. KS Walim 6 5
14. Iskra Witków Śląski 5 4
15. Darbor Bolesławice 5 4
16. Sudety Dziećmorowice 6 2

Wyniki i tabela za 90minut.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez