aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej

W sobotę (16 lutego) na hali Zespołu Szkół w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców do lat 13 oraz dziewcząt do lat 16.

 

W kategorii dziewcząt wystartowały cztery drużyny LKS Bóbr Marciszów, LKS Pagaz Krzeszów, LKS Dragon Miszkowice oraz drużyna ZSP Lubawka. Tytuł mistrzowski zdobyły dziewczęta z Lubawki, które pokonały pozostałe trzy drużyny. Po dwóch zwycięstwach drugie miejsce zajęły piłkarki krzeszowskiego Pagazu, a trzecie zawodniczki Dragona z jednym zwycięstwem.

W kategorii chłopców wystartowało pięć drużyn LKS Bóbr Marciszów, LKS Pagaz Krzeszów, Czarni Przedwojów, MKS Chełmsko Śląskie i drużyna gospodarzy SP Lubawka. Tytuł mistrzowski zdobyli młodzi piłkarze z Marciszowa po wygraniu wszystkich meczy z kompletem 12 punktów. Drugie miejsce i srebrne medale zdobyli zawodnicy Pagazu zdobywając 9 punktów, a miejsce na podium uzupełnili gospodarze SP Lubawka z 4 punktami.

Zarówno drużyny chłopców LKS Bóbr Marciszów i LKS Pagaz Krzeszów, jak i drużyny dziewcząt ZSP Lubawka i LKS Pagaz Krzeszów awansowały do finałów strefy jeleniogórskiej w ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS. Chłopcy zagrają 24 lutego w Lwówku Śląskim a dziewczęta 9 marca w Jeżowie Sudeckim.

Organizatorzy Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składają podziękowania dyrektorowi ZSP w Lubawce za użyczenie sali sportowej oraz Łukaszowi Wincza za bardzo dobre przygotowanie turnieju od strony organizacyjnej.

Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce halowej

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez