aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kwarc Pisarzowice : Włókniarz Chełmsko Śląskie

Kwarc Pisarzowice w pierwszej kolejce rundy wiosennej zmierzył się z Włókniarzem Chełmsko Śląskie. Kibice obejrzeli dwa rzuty karne i dwa gole.

 

Obie drużyny z zaangażowaniem podeszły do inauguracji rundy. W obu drużynach panował jednak chaos, brakowało też podbramkowej skuteczności. W pierwszej połowie lepiej wyglądali gospodarze, częścią atakowali. To oni jednak stracili bramkę. W 15' w polu karnym faulowany był Michał Zając. Sam poszkodowany ustawił piłkę 11 metrów przed bramką Pisarzowic. Uderzył mocno, trafił w poprzeczkę, piłka z impetem uderzyła o ziemię. Pomimo sprzeciwu bramkarza Kwarcu, sędzia bramkę uznał. W 38' w polu karnym Włókniarza faulowany był Łukasz Łukasik. Wykonawcą rzutu karnego był Kamil Duda. Kapitan pisarzowickiej drużyny nie trafił w bramkę. W 43' z 16 metrów strzelał Artur Kiełbasa. Trafił w bramkarza, piłkę przejął Dawid Borys i posłał ją wysoko nad bramką. W 45' z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Radosław Ziębicki.

W drugiej połowie Włókniarz zagrał lepiej, częściej atakował i na mniej pozwalał gospodarzom. W 79' dalekie podanie od bramkarza dotarło do Marcela Stawinogi. Przed polem karnym doszło do kontaktu zawodnika Włókniarza z bramkarzem. Piłkę utrzymał Stawinoga i wszedł z nią do bramki rywala. Tomasz Migacz domagał się uznania, że był faulowany, zaczął obrażać sędziego i zobaczył żółty kartonik. W 84' Włókniarza przed utratą bramki uratował słupek.

Kwarc Pisarzowice : Włókniarz Chełmsko Śląskie - 0:2 (0:1)

Skład Kwarcu: Tomasz Migacz, Mateusz Łukasik, Paweł Siwiński, Kamil Hadała, Dawid Zarzycki, Rafał Glinkiewicz (68' Mateusz Duda), Tomasz Łepski (75' Bartosz Frączkowski), Grzegorz Wowk, Piotr Baranowski, Kamil Duda (85' Aleksander Kwiatkowski), Łukasz Łukasik (68' Piotr Czernecki).

Skład Włókniarza: Łukasz Falkowski, Emil Zając, Dawid Borys, Piotr Lewandowski, Marcel Stawinoga (85' Tomasz Dudczak), Artur Kiełbasa, Kamil Niepielski, Jacek Zbrzyzny, Radosław Ziębicki, Michał Zając, Krystian Pasierb.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA