Lubawka - turniej tenisa

Jedenaście par zagrało dzisiaj (sobota, 18 maja) w tenisowym turnieju o puchar dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.

W zawodach uczestniczyły trzy pary z Czech, dwie z Kamiennej Góry, dwie z Wałbrzycha i cztery z Lubawki. Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach. Najlepsze pary walczyły w półfinałach. Na tym etapie rozgrywek Piotr Pożarski i Piotr Ząbek pokonali 6:4 Piotra Lorencika i MIchała Lorencika, a Rafał Kuniej i Darek Dudek wygrali 6:0 z Martinem Marholdem i Danem Heinitzem.

W meczu o trzecie miejsce Piotr Lorencik i Michał Lorencik pokonali parę Martin Marhold, Dan Heinitz 6:2. W finale Rafał Kuniej i Darek Dudek pokonali Piotra Pożarskiego i Piotra Ząbka 6:1.