aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Hutnik Pieńsk

Dzisiaj (niedziela, 18 sierpnia) w drugiej kolejce jeleniogórskiej klasy okręgowej, Olimpia Kamienna Góra rozegrała pierwszy mecz na własnym stadionie. Podejmowała Hutnika Pieńsk.

 

Mecz był wyrównany. Obie drużyny stwarzały podbramkowe sytuacje. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Aleksander Duda. W 17' celnie strzelił z 11 metrów. W 28' goście wykonywali rzut rożny. Sędzia odgwizdał zagranie ręką w polu karnym przez Jakuba Zasadę. Rzut karny wykonywał Dawid Derkowski. Bramkarz Olimpii wyczuł zamiary strzelca, rzucił się w dobrą stronę, musnął nawet piłkę, ale nie zdołał jej wybić. Gra rozpoczęła się od początku.

Druga połowa była spokojniejsza. W 76' z dystansu strzelał Radosław Duda, zasłonięty bramkarz w ostatniej chwili zareagował, piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Goście rzucili się do odrabiania strat, ale gola już nie zdobyli.

Olimpia Kamienna Góra : Hutnik Pieńsk - 2:1 (1:1)

Skład Olimpii: Dariusz Hołda, Dawid Greniuk (91' Gracjan Wastag), Bartosz Młodziński, Jakub Zasada, Adrian Pyrdoł, Nikodem Kumorek, Aleksander Duda, Arkadiusz Kwaśniewski (70' Radosław Duda), Kacper Filip, Łukasz Kraszewski, Michał Zarzecki.

Skład Hutnika: Sebastian Koszewski, Dawid Kotelnicki, Piotr Dereń, Maciej Kiełbowicz, Dawid Derkowski, Dariusz Kowal, Paweł Wojdak, Jakub Adamowicz, Przemysław Linka, Paweł Rajczyk, Rafał Jagiełło.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA