aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. AMS Mini Volley

Dwudziestoczteroosobowa grupa młodzieży ze szkółki siatkarskiej AMS „MINI VOLLEY” obozowała w Wałczu podczas Siatkarskich Wakacji z Fundacją Małgorzaty Glinki. Dzieci i młodzież ćwiczyła pod okiem trenera Marcina Bieńkowskiego i Daniela Gontko, doskonaląc technikę i taktykę gry.

 

Każdego dnia rozgrywana była liga z innymi uczestnikami campu. Obóz siatkarski dla dzieci stanowił połączenie elementów aktywnego wypoczynku oraz rywalizacji sportowej. Podczas pobytu rozegrany został dwudniowy turniej, który zdominowali zawodnicy AMS „mini volley”. Wygrali w kategorii „dwójek” i „czwórek”, a w kategorii „trójek” zajęli trzecie miejsce.

Po treningach dzieci regenerowały siły plażując nad jeziorem Raduń. Organizator zapewnił szereg atrakcji, w tym wycieczki do największego w Polsce parku linowego w Rudnicy oraz spływ kajakowy rzeką Piławą Szwecja- Czechyń. Podczas pobytu odbyło się spotkanie z gwiazdą polskiej siatkówki- Małgorzatą Glinką, która poprowadziła trening.

Kto był - ma co wspominać, a kto nie był - niech żałuje. Zawodnicy i trenerzy spędzili ze sobą dużo czasu, lepiej się poznali i zbudowali nie tylko formę na nadchodzący sezon, ale i relacje trener -zawodnik. Wszyscy ciężko pracowali, co zaprocentuje już jesienią.

Kamiennogórski klub dziękuje Fundacji Małgorzaty Glinki za wsparcie i UKS Volley Wałcz za udany pobyt.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA