aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. LZS-ZB

W sobotę (9 listopada) na hali Zespołu Szkół w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców do lat 14 o Puchar burmistrza Miasta i Gminy Lubawka.

 

W turnieju wzięło udział pięć drużyn LKS Pagaz Krzeszów, Czarni Przedwojów, ZSP Lubawka i dwie drużyny LKS Bóbr Marciszów. Turniej rozegrano systemem ”każdy z każdym”.

Tytuł mistrzowski zdobyli młodzi piłkarze pierwszej drużyny z Marciszowa po wygraniu wszystkich meczy z kompletem 12 punktów. Drugie miejsce i srebrne medale zdobyli zawodnicy Pagazu zdobywając 9 punktów, a miejsce na podium uzupełnili zawodnicy LKS Przedwojów z 6 punktami. Puchar burmistrza Lubawki zdobyli piłkarze z Marciszowa, pozostałe drużyny otrzymały nagrody regulaminowe ( dyplomy, puchary i medale). Ponadto Gmina Lubawka ufundowała piłki jako nagrody rzeczowe, które otrzymała każda drużyna.

Mistrzowie powiatu z Marciszowa oraz młodzi piłkarze z Krzeszowa awansowali do finału strefy jeleniogórskiej w ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS. Finał strefy jeleniogórskiej odbędzie się 17 listopada od godziny 10:00 na hali sportowej ZSZ i O w Kamiennej Górze.

Organizatorzy Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składają podziękowania pani Burmistrz Lubawki oraz Gminie Lubawka za ufundowanie pucharu i piłek oraz dyrektorowi ZSP w Lubawce za użyczenie sali sportowej oraz Łukaszowi Winczy za bardzo dobre przygotowanie turnieju od strony organizacyjnej.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA