Pisarzowice - turniej MDP

Dzisiaj (niedziela, 1 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został V Turniej Mikołajkowy. O Puchar Przechodni wójta walczyli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.

Piłkarskie drużyny wystawiło sześć MDP. Po raz pierwszy turniej rozegrany został z podziałem na kategorie wiekowe. Rywalizację rozpoczęły dwie drużyny przedszkolaków. W tej kategorii wiekowej wszyscy otrzymali medale.

W starszej grupie (7- 13 lat) zagrały dwie ekipy. W tej rywalizacji wygrał Leszczyniec przed Pisarzowicami.

Najstarsza grupa (do lat 18) walczyła o puchar wójta. W tej kategorii zmierzyły się cztery ekipy. Wygrał Janiszów przed Ptaszkowem, Krzeszowem i Ogorzelcem.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Ksawier Respondek, najlepszą zawodniczką Amelia Nawój, najlepszym strzelcem Piotr Szczepański.