aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 27 stycznia) na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci

 

 

Dziewczęta;

Sztafety 6x25 m.

1. SP 11 Jelenia Góra 1:36,34
2. SP 2 Kamienna Góra 1:45,62
3. SP 5 Zgorzelec 1:54,16
4. PSP Express Bolesławiec 1:54,46
5. SP 1 Bolesławiec 2:07,64
6. SP 1 Kamienna Góra 2:13,60

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny

1. Jędruch Maja SP 11 Jel. Góra 31:64
2. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 36:34
3. Drozd Ewa SP 11 Jel. Góra 36:36
4. Ostrowska Wiktoria SP 2 Kam. Góra 38:23
5. Piekarska Maja SP 11 Jel. Góra 38:35
6. Nikołajuk Martyna SP1 Bolesławiec 38:87
7. Mrok Milena SP 5 Zgorzelec 40:97
8. Krawczyńska Matylda SP 5 Zgorzelec 42:25
9. Bierawa Krystyna PSP Oxpress 42:38
10. Hugeth Sarah PSP Express 42:91
11. Kowal Milena SP 1 Kam. Góra 46:00
12. Karasia Magdalena SP 1 Bolesławiec 47:47
13. Donasska Nami PSP Oxpress 47:56
14. Listwan Paulina SP 5 Zgorzelec 50:96

 

 

Styl grzbietowy

1. Hibner Kamila SP 11 Jel. Góra 37:92
2. Gotowt Zofia SP 2 Kam. Góra 45:68
3. Poźniak Wanessa SP 2 Kam. Góra 47:78
4. Cieśla Martyna PSP Oxpress 52:34
5. Powoda Julia SP 1 Kam. Góra 53:18
6. Jaworska Nadia SP 1 Bolesławiec 1:26;08

Styl klasyczny

1. Choroszy Amelia SP 11 Jel. Góra 40:48
2. Górecka Oliwia SP 2 Kam. Góra 46:07
3. Kordasiewicz Karolina SP 5 Zgorzelec 46:31
4. Wiśniewska Karolina PSP Oxpress 48:62
5. Kołodziej Julia SP 1 Kam. Góra 49:06
6. Sitek Wiktoria PSP Oxpress 53:90
7. Zagnańska Jagoda SP 1 Bolesławiec 55:49
8. Bałdys Wiktoria SP 1 Kam. Góra 57:47
9. Kladnytska Sofiia SP 1 Kam. Góra 57:71

 

Styl motylkowy

1. Nikołajuk Julia SP 1 Bolesławiec 16:29
2. Maziakowska Maja SP 2 Kam. Góra 17:74
3. Gerus Martyna SP 11 Jel. Góra 18:65
4. Baryluk Julia SP 1 Bolesławiec 19:41
5. Skoczylas Natalia SP 5 Zgorzelec 19:80
6. Paluch Lena SP 5 Zgorzelec 24:32

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 125 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 117 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu 91 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu 87 pkt.
5. Publiczna Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesławiec 83 pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze 71 pkt

Chłopcy:

Sztafety 6x25 m.
1. SP 11 Jelenia Góra 1;33;47
2. SP 2 Kamienna Góra 1;34;19
3. PS Express Bolesławiec 1:42;35
4. SP 1 Lubań 1:55;56
5. SP 5 Zgorzelec 2:00;28
6. SP 1 Kamienna Góra 2:00;50

 

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny
1. Antoniewski Kacper SP 11 Jel. Góra 44;26
2. Szczepański Filip PSP Express 45;92
3. Czyz Jan SP 1 Kam. Góra 48;86
4. Pasiut Jakub SP 2 Kma. Góra 53;78
5. Chorbotowicz Tomasz SP 5 Zgorzelec 57;29
6. Scherner Maksymilian PSP Oxpress 58;20
7. Łuczak Paweł SP 1 Lubań 58;94
8. Biły Rafał SP 1 Lubań 1;00,24
9. Caban Błażej SP 1 Lubań 1;00,52
10. Szopniewski Igor SP 1 Kam. Góra 1;18,10

 

Styl grzbietowy
1. Matujzo Marcel SP 2 Kamienna Góra 32,53
2. Laszkiewicz Piotr SP 11 Jel. Góra 38,57
3. Bram Maksymilian PSP Oxpress 39,01
4. Golasiński Maxymilian SP 2 Kam. Góra 43,86
5. Burniak Michał SP 1 Lubań 44,48
6. Górski Bartłomiej SP 1 Lubań 50,60
7. Grzybowski Hubert SP 1 Lubań 51,87
8. Mielecki Filip PSP Express 52,58

 

Styl dowolny
1. Kasprzak Krystian SP 11 Jelenia Góra 30,27
2. Tesarowicz Jan PSP Oxpress 30;76
3. Drzewiecki Mikołaj SP 1 Kam. Góra 34,18
4. Stawarz Michał SP 2 Kamienna Góra 34,44
5. Gil Dominik SP 2 Kam. Góra 34;56
6. Romańczuk Krystian SP 11 Jel Góra 36,09
7. Drmecki Jakub SP 5 Zgorzelec 39;59
8. Wełna Wiktor PSP Express 42,10
9. Łasiński Igor SP 5 Zgorzelec 44,44
10. Filipowicz Igor SP 5 Zgorzelec 46,38
11. Grzechnik Jakub SP 5 Zgorzelec 53,56

 

Styl motylkowy
1. Ścigała Remigiusz SP 11 Jel. Góra 14,38
2. Kocoń Aleksander SP 2 Kamienna Góra 14,62
3. Grabiński Szymon SP 11 Jel. Góra 17,99
4. Jusiewicz Sebastian SP 1 Kamienna Góra 20,69
5. Kozłowski Wojciech SP 1 Kamienna Góra 23,57
6. Konopski Michał SP 5 Zgorzelec 25,11

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

 

1. SP 11 Jelenia Góra 125 pkt.
2. SP 2 Kamienna Góra 115
3. PS Express Bolesławiec 89
4. SP 1 Lubań 88
5. SP 1 Kamiaenna Góra 83
6. SP 5 Zgorzelec 81

 

Szkoła Podstawowa 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 11.03.2020 r. we Wrocławiu.

fot. MOS Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez

REKLAMA