Orzeł Lubawka : Unia Bardo Śląskie

W trzeciej kolejce IV ligi piłkarze Orła Lubawka podejmowali Unię Bardo Śląskie. Po pierwszej połowie wydawało się, że gospodarze odniosą łatwe zwycięstwo.

Od początku spotkania Orzeł atakował. Kilka dogodnych sytuacji miał Krzysztof Musiał. Bramki jednak nie zdobył. W 16' mocny strzał oddał Marcin Michniki, piłka trafiła w słupek. Przejął ją Kamil Duda i pokonał bramkarza (1:0). W 19' w polu karnym faulowany był M. Michnicki. Piłkę na 11 metrze ustawił Rafał Grzelak, chwilę później cieszył się ze zdobycia bramki (2:0). Mając dwubramkowe prowadzenie Orzeł zwolnił, oddało pole rywalowi. W końcówce Unia prawie zdobyła gola. Piłkę niemal z bramki wybił jeden z obrońców Orła. W ostatniej minucie strzeleckiej szansy nie wykorzystał M. Michnicki.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. Już w 47' cieszyli się z pierwszego gola. Dawid Różana celnym strzałem zakończył akcję Unii (2:1). W 58' dośrodkowanie z rzutu wolnego dotarło do Jakuba Krocza, który głową posłał piłkę w światło bramki (2:2). Kolejne minuty meczu nie były ciekawym widowiskiem. Obie drużyny nie miały pomysłu na dalszą grę. Stopniowo przewagę wypracowali gospodarze. Marnowali jednak kolejne sytuacje. W końcu, w 69' kilku przeciwników minął Konrad Zwolenik i niemal wbiegł z piłką do bramki rywala (3:2). DO końca meczu wynik nie zmienił się.

Orzeł Lubawka : Unia Bardo Śląskie - 3:2 (2:0)

Skład Orła: Damian Michno, Rafał Grzelak, Kamil Duda (62' Bartosz Orszulak), Krzysztof Musiał (94' Arkadiusz Walczak), Matheus Sousa, Tomasz Szyszka, Marcin Michnicki (87' KIacper Schabiński), Konrad Zwolenik, Ryszard Bejnarowicz (67' Grzegorz Wroczyński), Bartosz Sobota, Klim Khodzhamkulov.

Skład Unii: Dominik Zygmunt, Seweryn Ślepecki (46' Andrzej Wiszowaty), Mateusz Fudali, Jakub Krocz (87' Adrian Włodarczyk), Damian Różana, Dawid Różana, Łukasz Łużny, Paweł Świerzawski, Daniel Chęciński (46' Piotr Fudali), Tomasz Szczepek (32' Radosław Wandzel), Daniel Malczyk.