aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

oyama

Członkowie kamiennogórskiego klubu oyama uczestniczyli w XVI obozie. W tym roku nad morzem w Darłówku wypoczywało i szkoliło się ponad 100 młodych karateków.


Obóz odbywał się od 15 do 25 lipca. Młodym sportowcom dopisywała pogoda. Każdy dzień rozpoczynali od porannego rozruchu i treningu biegowego na plaży. Nad morze karatecy ni emieli dalego, od ośrodka zaledwie 100 metrów. Po porannym treningu przychodził czas na plażowaniu lub wycieczki. Po obiedzie odbywały się treningi na sali, podczas których karatecy doskonalili technikę oraz elementy walki kumite. Wieczorem w czasie wolnym dzieci i młodzież miały zajęcia sportowo - rekreacyjne oraz różnego rodzaju zabawy ruchowe, a seniorzy doskonalili Kata. Nie mogło również zabraknąć nocnego treningu na plaży. Oprócz typowo karateckich zajęć w trakcie obozu sportowcy odbyli wycieczkę statkiem pirackim, szaleli w pobliskim aquaparku, nieco starsi uczestnicy wraz z Shihan i Sensei pływali 600 konną łodzią sportową, która zapewniła moc wrażeń na otwartym morzu.

Cały obóz upłynął pod znakiem słowa OSU! Kto był ten wie ;-) a kto nie ten będzie miał okazję za rok. Już teraz zapraszamy na XVII Letni Obóz JKO w terminie 06 - 16 lipca 2014r. oraz na zimowy obóz w trakcie ferii 2014r.

Kadrę obozu stanowili: shihan Rafał Majda 5 dan, sensei Łukasz Mazur 2 dan, Grzegorz Trzeciak 3 dan, Andrzej Jastrzębski 2 dan oraz sempai Beata Bukofaj 1 kyu.

Kamiennogórski klub oyama reprezentowali: Aleksander Dytko, Jakub Fułat, Marcel Podgruszecki, Jakub Mazur, Dominik Kowalik, Rafał Szafir, Stanisław Wąsala, Marek i Mateusz Wąsala.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA