aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

szulerSingiel promujący nowy album Jadźwin "Antes de morir".

Szlachetna Paczka

Wystartowała rekrutacja do wolontariatu w Szlachetnej Paczce na terenie Kamiennej Góry.

policja

Dzisiaj (piątek, 14 sierpnia) kamiennogórscy policjanci zatrzymali do kontroli kampera jadącego drogą krajową nr 5. Kierowca zatrzymał się w Ptaszkowie, ale chwilę później rozpoczął ucieczkę.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:30 14 sierpnia do 18:30 15 sierpnia.

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

mks chelmskoorzel W zbliżającym się sezonie młodzieżowych rozgrywek piłki nożnej dwa kluby z gminy Lubawka połączą siły. Jeden reprezentowany ma być przez trampkarzy, drugi przez młodzików.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino działa przy Domu Kultury w Krzeszowie. Tel. 75 610 60 15.

policja Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 13 sierpnia) po południu policjanci wezwani zostali na parking przy AL. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze, za sądem. Zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena golfa.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu MUNDINOVA. Koncert odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 19.00 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.

fot. policja

Dzisiejszej nocy tuż po godz. 02:00 policjanci z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego, którzy pełnili służbę na terenie Kamiennej Góry, otrzymali zgłoszenie, że ktoś zakłóca ciszę nocną, kręcąc "bączki" na rondzie przy ul. Jana Pawła II oraz na parkingu przy "Kauflandzie".

Marciszów - parkowanie

Dzisiaj (czwartek, 13 sierpnia) policjanci ruchu drogowego prowadzą akcję "Prawidłowe Parkowanie". Od rana kontrolują kierowców pozostawiających samochody w centrum Kamiennej Góry.

Orzeł Lubawka : Unia Bardo Śląskie

W trzeciej kolejce IV ligi piłkarze Orła Lubawka podejmowali Unię Bardo Śląskie. Po pierwszej połowie wydawało się, że gospodarze odniosą łatwe zwycięstwo.

bukowka

W czwartek (20 sierpnia) w Bukówce będzie można zbudować hotel dla pszczół. Tego dnia o godzinie 11:00 na nowym placu zabaw rozpoczną się warsztaty dla dzieci.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA