Print

W tym roku Dom Kultury w Lubawce wyjątkowo wcześnie zacznie grę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 21 grudnia będzie można wesprzeć finał akcji.

 

W Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19) wystąpi duet Stereo Naked. Koncert rozpocznie się 21 grudnia o godzinie 19:00. Na koncert nie będą sprzedawane bilety. Uczestnicy będą mogli kupić cegiełkę na rzecz WOŚP.

Stereo Naked tworzą: wokalistka i instrumentalistka (banjo) Julia Zech pochodząca z Niemiec oraz Pierce Black - kontrabasista z Nowej Zelandii. Twórczość duetu to mieszanka gatunków, od muzyki w stylu American Roots (classic, indie folk, bluegrass, gospel, country) po eksperymentalne indie pop. Zaskakujące zderzenie warstwy lirycznej i muzycznej: radosne jodłowanie z egzystencjalną głębią dźwięków, metaforyczne ballady, hip-hopowe zagrywki dostarczają stylu bluegras, surowe akustyczne ciepło basu i banjo dodające głębi i mrocznego humoru do folkowych brzmień.

W tym roku duet wydał pierwszy album "Roadkill Highway". Koncert w Lubawce będzie częścią europejskiej trasy promującej ten album.

Lubawka - Stereo Naked  - WOŚP