aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kandydat na wójta gminy Kamienna Góra Radosław Oleksiak aktywnie prowadzi swoją kampanie wyborczą. 34 letni mieszkaniec Czadrowa stawia na spotkania z mieszkańcami.

 

R. Oleksiak (KWW Razem KG) dzisiaj (niedziela, 19 października) spotkał się w domu kultury w Pisarzowicach z zainteresowanymi mieszkańcami. Kandydat opowiadał o swojej wizji gminy. Według niego potrzebna jest pełna współpraca samorządów. Gmina powinna inwestować w promocję aktywnej turystyki. Pieniądze np. na tworzenie ścieżek biegowych, rowerowych czy pod narciarstwo biegowe są do zdobycia m.in. od Lasów Państwowych. R. Oleksiak swoje pomysły popierał licznymi przykładami. Ścieżki dydaktyczne powstały m.in. w Gorzeszowie.

R. Oleksiak zapowiada kolejne spotkania. Wszystkie odbywać się będą o godzinie 18:00. Najbliższe odbędzie się w Leszczyńcu w środę (22 października) i w Krzeszowie w niedzielę (26 października). Na wszystkich chętnych przewidziana jest możliwość bezpłatnego badania ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Każdy otrzyma też drobny upominek. 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA