aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pupPowiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców powiatu kamiennogórskiego do skorzystania z  możliwości zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych, refundacji kosztów utworzenia stanowiska pracy lub organizacji miejsca stażowego dla osób bezrobotnych.

Kamienna Góra12,7 mln złotych trafi do Kamiennej Góry z rządowego programu „Polski Ład”.

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra całkowicie zmieniło politykę wobec wspólnot mieszkaniowych. Gmina w całości spłaciła wieloletnie zaległości związane z opłatami na fundusze remontowe. Burmistrz Janusz Chodasewicz postuluje, aby wspólnoty rozpoczęły podejmowanie uchwał o remontach budynków.

Ogłoszenie - przetarg lokal użytkowy - ul. Mała

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego położonego przy ul. Małej 3 w Kamiennej Górze o powierzchni 140,52 m2. Przetarg odbędzie się 2 grudnia 2021 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra, sala nr 211.

fot. starostwo Kamienna Góra

Kamiennogórskie starostwo informuje, że droga powiatowa nr 3467 w Wieściszowicach w kierunku na Rędziny jest nieprzejezdna.

fot. UM Kamienna Góra

Rozstrzygnęliśmy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2022. W tej edycji kamiennogórzanie oddali w nim ponad 1200 głosów.

Czyste Powietrze - spotkanie w Lubawce

Gmina Lubawka przystępuje do działań związanych z Programem „Czyste Powietrze”!

Już wkrótce w Urzędzie Miasta zostanie uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny Programu.

jarmark

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego

Kamienna Góra rozpoczyna kolejny program prozdrowotny skierowany do mieszkańców miasta. Tym razem zajmiemy się profilaktyką i wczesnym wykrywaniem nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego u kobiet i mężczyzn.

Kamienna GóraXLVI Sesja Rady Miasta odbędzie się 27 października 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA

ds21