aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Kamiennogórski samorząd włączył się do akcji zbiórki elektrośmieci i wsparcia schronisk dla zwierząt.

strazgraniczna

Po zmianie przepisów dotyczących ubiegania się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej istnieje możliwość by osoba zainteresowana służbą złożyła wymagane dokumenty nie tylko w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału w Krośnie Odrzańskim ale również we wszystkich placówkach, m.in. w Jeleniej Górze. Dokumenty można składać po wcześniejszym umówieniu się pod wskazanymi na stronie internetowej NoOSG telefonami. Wyznaczony do przyjmowania dokumentów funkcjonariusz SG na placówce umówi się z kandydatem na odpowiadający mu dzień i godzinę i przyjmie od niego komplet dokumentów oraz wyjaśni przebiega całego postępowania kwalifikacyjnego

spis rolnyWójt Gminy Kamienna Góra informuje:
Od 1 września do 30 listopada w całej Polsce przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny.
Ostatni spis rolny w Polsce przeprowadzany był w 2010 roku.

Lubawka

Zadanie - Likwidacja lokalnych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym na terenie Gminy Lubawka, w ramach realizacji programu priorytetowego pn. Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego, przyjętego  Uchwałą Nr 127/2018 z dnia 3 września 2018 roku Rady Nadzorczej WFOŚiGW we Wrocławiu.

sanikomAwaria wodociagu w ulicy Kamiennogórskiej w Chełmsku Śląskim będzie usuwana jeszcze w dniu jutrzejszym (23 listopada) z powodu nietypowej "poniemieckiej" armatury. Z samego rana zostanie udostępniona beczka z wodą pitną dla mieszkańców.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

sanikomW związku z awarią sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym (niedziala, 22 listopada) od godziny 13 mogą występować przerwy w dostawie wody w Chełmsku Śląskim.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra,( w holu, przed drzwiami wejściowymi do urzędu), Al. Wojska Polskiego 10 w  dniu 20 listopada 2020 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

Bukówka

Radni Rady Miejskiej w Lubawce 8 października 2020 roku spotkali się na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Lubawce, aby zadecydować o wprowadzeniu ważnych zmian w budżecie gminy, niezbędnych do finalizacji flagowego projektu Gminy Lubawka pn. „Łączy nas Bóbr”, który po akceptacji Rady Miejskiej w Lubawce trwa nieprzerwanie od 2017 roku.

Chełmsko Śląskie - Sanie Świętego Mikołaja

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza wszystkich chętnych, do udziału w konkursie pt.: "Sanie Świętego Mikołaja".

fot. UM Kamienna Góra

Kamiennogórski samorząd otrzymał pieniądze na realizację programu diagnozującego osteoporozę wśród kamiennogórskich seniorek.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA