aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraBurmistrz Janusz Chodasewicz przyznał najlepszym uczniom kamiennogórskich szkół podstawowych specjalne stypendia. W II semestrze roku szkolnego 2020/2021 nagrodzonych zostało 77 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2.

Warunkiem uzyskania stypendium burmistrza było uzyskanie co najmniej „piątkowej” średniej z ocen. Stypendium wynosi 600 zł dla każdego ucznia. W sumie z budżetu miasta przeznaczono na ten cel ponad 46 tys. zł

Lista stypendystów

Szkoła Podstawowa nr 1.

VII A

1.           Andrzej Baran –  5,07

2.           Jakub Długołęcki – 5,0

3.           Paweł Ilko – 5,07

4.           Miłosz Witek – 5,23

5.           Kamil Wójcik – 5,0

VII B

6.           Joanna Adamczyk – 5,07

7.           Julia Kołodziej – 5,21

8.           Amelia Reszczyńska – 5,36

9.           Kamil Rosik - 5,43

10.         Bartosz Wasik – 5,43

11.         Maja Witwicka – 5,14

VII C

12.         Julia Dziaczyńska – 5,0

VII D

13.         Filip Czajkowski – 5,0

14.         Adrian Kurkiewicz – 5,5

15.         Barbara Mirek – 5,5

16.         Aleksandra Olasek – 5,07

17.         Martyna Sawicka – 5,57

18.         Amelia Szajkowska – 5,0

19.         Maciej Szulc – 5,0

VII F

20.         Bartosz Adamczyk – 5,07

21.         Nadia Cieślak – 5,36

22.         Natalia Garbacz – 5,21

23.         Martyna Rochnowska – 5,29

24.         Natasza Siarkiewicz – 5,0

VIII A

25.         Aron Jaszek – 5,31

26.         Wojciech Korejwo – 5,0

27.         Aleksandra Kowalik – 5,0

28.         Nadia Misan – 5,07

VIII B

29.         Oliwier Cincio – 5,43

30.         Pola Koszarska – 5,71

31.         Kamil Kubacki – 5,14

32.         Katarzyna Malinowska – 5,86

33.         Amelia Pisak – 5,0

34.         Amelia Salamon – 5,43

35.         Milena Siwak – 5,07

36.         Mateusz Wrona – 5,36

VIII C

37.         Dominik Bogacz – 5,14

38.         Dawid Borkowski – 5,0

39.         Michał Nawrocki – 5,07

40.         Mateusz Wąsala – 5,43

VIII F

41.         Maja Basta – 5,14

42.         Katarzyna Kokosza – 5,0

43.         Katarzyna Pawłowska – 5,57

44.         Miłosz Regewicz – 5,29

45.         Bartosz Smyda – 5,21

Szkoła Podstawowa nr 2.

VII A

1.           Oliwia Dalecka – Danielewicz – 5,15

2.           Maja Kalecińska – 5,43

3.           Amelia Witecka – 5,5

VII b

4.           Olga Hamberger – 5,14

5.           Maksymilian Lenkiewicz- 5,57

6.           Iwona Makowska – 5,4

7.           Klaudia Nowak – 5,0

VII C

8.           Szymon Mędrala – 5,29

9.           Wiktoria Ostrowska – 5,5

VII D

10.         Olivia Buczak – 5,07

11.         Wiktoria Kożuch – 5,14

12.         Martyna Zbozień – 5,21

VII E

13.         Tomasz Baran – 5,07

14.         Jakub Janik – 5,07

15.         Julia Mrok 5,36

16.         Hanna Pawlik – 5,64

17.         Julia Słowińska – 5,93

18.         Julia Żłobicka – 5,36

VIII A

19.         Wanessa Bielecka – 5,5

20.         Kornel Karbowiak – 5,57

21.         Miłosz Macowski – 5,0

22.         Weronika Stolarczyk – 5,07

23.         Marcela Wastag – 5,07

VIII B

24.         Dawid Kocemba – 5,14

25.         Klaudia Rychlik – 5,14

VIII C

26.         Marcelina Białoszewska – 5,43

27.         Arleta Górna – 5,43

28.         Alicja Jacak – 5,57

29.         Wiktoria Leśniak – 5,86

30.         Martyna Matusik – 5,57

31.         Maja Mucha – 5,07

32.         Nadia Ziętara – 5,07

REKLAMA

ds21