aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Krzeszów - kino samochodowe

W piątek (5 czerwca) na parkingu w Krzeszowie powstanie kino samochodowe. Widzowie obejrzą film Green book.

Dwa Dęby Stara Białka

Karczma Dwa Dęby (Stara Białka) zaprasza na koncert zespołu Szmery.

Sokołowsko

KINOTEATR ZDROWIE SOKOŁOWSKO będzie gościć WYJĄTKOWY festiwal - WIOSNA FILMÓW na platformie MOJEeKINO.pl (już od najbliższego piątku, 29 maja!). To prawdziwe święto dla wszystkim miłośników kina podczas którego będziecie mogli zobaczyć mnóstwo wspaniałych filmów przedpremierowo! Wspierając przy tym Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku!

 kino

Na 5 czerwca (piątek) na parkingu w Krzeszowie ma powstać kino samochodowe. Na razie można wybierać film, który zostanie wyświetlony.

Krzeszów - św. Anna

Od piątku (29 maja) w kościele na górze św. Anny w Krzeszowie odprawiane będą msze święte.

Stara Kopalnia

W tym tygodniu Stara Kopalnia i Wałbrzyski Ośrodek Kultury zapraszają na pierwszą edycję kina plenerowego OPEN AIR, które odbędzie się na placu eventowym obiektu.

 koncert

W najbliższy piątek (29 maja) o godz. 18:00 na profilu Krzeszów - Europejska Perła Baroku na Facebooku obejrzycie na żywo koncert zespołu Futyma Octet. Każdy z Was będzie mógł uczynić ze swojego domu, czy mieszkania prywatną salę koncertową.

Kamienna Góra -  prezentacje 2020

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zmieniło termin Prezentacji 2020. Powodem jest epidemia koronawirusa.

insituKinoteatr „Zdrowie” w Sokołowsku dołączyło do niezwykłego przedsięwzięcia zrzeszającego 45 kin w całej Polsce. MOJEeKINO.PL to największe wirtualne kino w kraju, platforma realizowana przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych. Dzięki platformie miłośnicy kina będą mogli oglądać repertuar kultowego kinoteatru nie wychodząc z domu! I to już w od najbliższego czwartku, 21 maja! Każdy bilet pomaga kinu przetrwać ten trudny czas pandemii.

Lubawka - koncert papieski

W niedzielę (17 maja) odbędzie się koncert z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II.

REKLAMA