aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Sierpień z CBK

dzpnDruga runda piłkarskiego Pucharu Polski rozegrana zostanie 19 sierpnia. W grze pozostała jedna drużyna z powiatu kamiennogórskiego.

fot. insitu

Filmowe nowości, specjalne pokazy, festiwale: wszystko w wirtualnej sali Kinoteatru ZDROWIE Sokołowsko na platformie MOJEeKINO.pl
https://www.mojeekino.pl/show/kino-zdrowie-sokolowsko

Chełmsko Śląskie - Skrawek

W najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w pracowni Skrawek w Chełmsku Śląskim odbędą się warsztaty GLASS UPCYKLING, czyli tworzenia dekoracji ze szkła z odzysku.

III Memoriał Józefa Michałczaka

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Kamienna Góra "Miasto" zaprasza na III Memoriał Józefa Michałczaka - nocne zawody feederowe.

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

 kino

Kino za Rogiem prosi o rezerwację telefoniczną, bądź przez messengera kina biletów na seanse. Tel. 75 610 60 15. Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo widzów do kina zapraszamy w maseczkach i w ograniczonej liczbie do 12 osób. W razie dużego zainteresowania seanse są powtarzane w dogodnych dla widzów terminach. Istnieje również możliwość rezerwacji kina i seansu- cena 100 zł.

Krzeszów

W dniach od 13 do 15 sierpnia 2020 roku w Krzeszowie trwać będzie Odpust ku czci Maryi Wniebowziętej, będący najważniejszym wydarzeniem organizowanym na terenie Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. W dni poprzedzające Sumę Odpustową tradycyjnie uczestniczyć będzie można w Drodze Krzyżowej oraz w licznych nabożeństwach. Główna uroczystość odbędzie się w sobotę (15 sierpnia) o godz. 12:00, eucharystii będzie przewodniczył bp Wolfgang Ipolt z diecezji Görlitz.

REKLAMA