aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Muzeum Kolejnictwa i opactwo w Krzeszowie organizują przejazdy Muzealnego Pociągu Specjalnego linią 298 - Sędzisław - Kamienna Góra. Impreza ma się odbyć 7 kwietnia. Zaplanowano trzy kursy.

Świdnicki Ośrodek Kultury

W sobotę (24 marca) w Klubie Bolko w Świdnicy piąta odsłona Wielkiej Rapsodii. Impreza znana z bitew freestyle raperów - poświęci najbliższą edycję tancerzom. Oprócz pojedynków breakdance będzie można zobaczyć też premierowy koncert Propatus.

W weekend rozegrana powinna być 16. kolejka wałbrzyskiej klasy okręgowej. Część spotkań została odwołana z powodu złego stanu boiska.

W weekend rozegrana powinna być 17. kolejka IV ligi. Część spotkań została odwołana z powodu złego stanu boiska.

Chełmsko Śląskie - bal charytatywny

Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na bal charytatywny dla Mai Górczyk. Impreza odbędzie się 28 kwietnia.

Kino za Rogiem - Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza w piątek i sobotę (23 i 24 marca). Kino działa przy Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, tel.: 75 610 60 15, Bilety 5/8 zł.

konkurs plastyczny

Centrum Kultury w Kamiennej Górze ogłosiło siódmą edycję konkursu plastycznego „Tam gdzie ja, tam moja flaga”. Prace zgłaszać można do 24 kwietnia. Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków i ucziów klas I-IV szkół podstawowych.

Fit Festival - gmina Kamienna Góra

Tegoroczny Fit Festival będzie pierwszą imprezą na terenie gminy Kamienna Góra przygotowaną w ramach projektu „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem”.

Teatr Draamatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza w dniach 23 – 25 marca 2018

Noc sów 2018

Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na Noc Sów. Impreza odbędzie się w piątek (23 marca) na terenie szkółki leśnej w Krzeszowie