aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Centrum KulturyZnany jest już wykonawca, który zagra w Kamiennej Górze w ramach kwietniowego Koncertu Miesiąca. Centrum Kultury zapowiedziało, że wystąpi Teddy Jr. (Holandia).

 

To świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m.in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, grał przed Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w Polsce. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „Opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”

Podczas koncertów Teddy Jr. zabiera publiczność w podróż, podczas której poznają wielobarwny świat pełen radości. Przestrzeń ta jednak podszyta jest strachem i samotnością. Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć.

Kuba Wojewódzki po wysłuchaniu występu Teddy’ego: Okazuje się, że ciągle może być i artystycznie, i z przesłaniem. [Tygodnik „Polityka”].

Ten Holender wyda wiosną nowy album i ruszy w solową trasę koncertową!

Teddy Jr. wystąpi w Kamiennej Górze 13 kwietnia o godzinie 20:00. Koncert odbędzie się w sali witrażowej ratusza (Pl. Grunwaldzki 1). Bilety kosztują 15 zł.

Strony Teddy’ego:
www.soundcloud.com/teddy-jr

www.facebook.com/teddyjrmusic

Wcześnie (2 marca) odbędzie się koncert Jamesa Harriesa.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez