Print

W drugi weekend maja odbędzie się VI Zjazd Motocyklowy i Wielki Piknik Patriotyczny. W tym roku impreza będzie miała trochę inny scenariusz. Motocykliści przyjadą 12 maja (niedziela).

 

W tym roku wydarzenie rozpocznie się w Kamiennej Górze, motocykliści spotkają się na rynku, aby wspólną paradą motocyklową przemierzyć ulice miasta i pojechać wprost do Europejskiej Perły Baroku. W Krzeszowie jak co roku odbędzie się uroczysta msza święta za ojczyznę oraz w intencji motocyklistów. A później... czas na piknik, koncerty, zabawę fantową, nie zabraknie także licznych stoisk i atrakcji.

Spotkanie na kamiennogórskim rynku zaplanowano na godzinę 10:00. O 10:45 motocykliści wyjadą do Krzeszowa. Wielki Piknik Patriotyczny rozpocznie się o godz. 13:30, jest to otwarte wydarzenie dla wszystkich. Każdy niezależnie od upodobań, niezależnie czy interesuje się motoryzacją czy też nie, na pewno nie będzie się nudził. Plac Jana Pawła II tego dnia tętni życiem - poprzez koncerty, poprzez bogaty program artystyczno-kulturalny, a także liczne stoiska i atrakcje. Tegoroczne wydarzenie to efekt współpracy fundacji z licznymi podmiotami i samorządami.

I Zjazd Motocyklowy
II Zjazd Motocyklowy
III Zjazd Motocyklowy
IV Zjazd Motocyklowy
V Zjazd Motocyklowy

Krzeszów - VI Zjazd Motocyklowy i Wielki Piknik Patriotyczny