aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
CK Kamienna Góra

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncert Na Dobry Początek Roku. W tym roku wystąpi Duet Olisound Music.

 

Koncert odbędzie się 30 grudnia (poniedziałek), początek o godzinie 18:00 w sali witrażowej ratusza, wstęp bezpłatny.

Podczas koncertu "Klasyka Piosenki" duet Olisound Music wykonuje znane i lubiane utwory z repertuaru muzyki klasycznej: opera, operetka, musical oraz piosenki stare i nowe autorów polskich i zagranicznych w autorskich opracowaniach na głos i fortepian. Repertuar klasyczny przeplatany jest utworami z muzyki filmowej i popularnej.

O artystkach :
Olivia Ohl – Szulik
Jeden z najpiękniejszych głosów operowych w Europie, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego we Frankfurcie n. Menem. Szeroka skala głosu, która pozwala wykonywać jej zarówno partie koloraturowe jak i dramatyczne oraz szlachetna barwa oddają wyjątkowość interpretacji dzieł mistrzów muzyki klasycznej. Możliwości głosu sprawiają, że artystka odnajduje się również w estetyce muzyki filmowej oraz rozrywkowej, a charyzmatyczna osobowość pozwala na niezwykły kontakt z publicznością podczas koncertów.

Paulina Stateczna
Pianistka, akompaniatorka, muzyk o wszechstronnych możliwościach pianistycznych, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtworzy projekty z gatunku muzyki klasycznej, etnicznej, filmowej oraz rozrywkowej, koncertując w kraju i za granicą. Artystka o wysokiej wrażliwości estetycznej; szeroki wachlarz umiejętności muzycznych pozwala jej na sprawne łączenie gatunków, fuzje stylistyczne w aranżacjach, świeżość interpretacji utworów klasycznych oraz pełne wykorzystanie faktury fortepianowej we współpracy z solistą.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA