aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Z uwagi na rosnącą popularność squasha w Wałbrzyskim Aqua Zdroju i coraz większą liczbę uczestników na zajęciach, Aqua Zdrój rozpoczyna cykliczne wydarzenie. W każdą trzecią niedzielę miesiąca zaczynając już od 15 grudnia prowadzone będą rozgrywki Wałbrzyskiej Ligi Squasha AQUA ZDRÓJ”.

 

Kto może wystartować?
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nie trzeba grać na poziomie EXPERT, a im będzie nas więcej tym rozgrywki będą ciekawsze. Gramy w systemie OPEN i grać może każdy z każdym. Zarówno kobiety i mężczyźni. W rozgrywkach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie, będące pod opieką opiekunów. Dołączyć można w każdym momencie i rozegrać dowolną liczbę kolejek.

Jak można rozpocząć rywalizację?
Szczegółowy harmonogram będziemy publikować w soboty poprzedzające dana kolejkę (to zależy od ilości zgłoszeń), a zapisy na daną kolejkę są możliwe w aplikacji Best of five  lub w recepcji squash and fitness (telefonicznie lub osobiście) i przyjmowane są do piątku poprzedzające wydarzenie do godziny 22.00. Szczegóły oraz regulamin znajdziecie w wydarzeniu na Fanpage AqaZdroj.

Nagrody:
Na zakończenie Ligi trzech najlepszych zawodników WLS zostanie uhonorowanych nagrodami o wartości:
• 200 zł
• 150 zł
• 100 zł

Koszty:
• 30 zł dla posiadaczy kart Multisport Plus, Ok System, przy jednoczesnym zarejestrowaniu się i ściągnięciu usługi za pośrednictwem danego operatora.
• 45 zł płatne gotówką, kartą płatniczą, kartą rabatową jednakże bez możliwości rabatowania usługi.

Wałbrzych - liga squasha

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA