aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
wok

Siemanko Wałbrzych !!! Nowy roku i nowi komicy! Już 24.01 na naszej scenie wystąpią Damian Skóra oraz Jakub Poczęty ze swoimi solowymi programami.


Damian Skóra- miał przyjemność gościć w Wałbrzychu z programem „Co?” który można zobaczyć na YT. Występował na niezliczonych polskich scenach, w Comedy Clubie, Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim.
Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice).
Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie „Kuba Wojewódzki”.
Jakub Poczęty-czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.
Na prowadzeniu nasz gospodarz Ryszard Mazur.
Bilety w cenie: 30 zł w styczniu i 40 zł w dniu imprezy.
*Bilety dostępne online bilety.wok.walbrzych.pl oraz w kasach WOK
**Wstęp na wydarzenie dla osób pełnoletnich
***Zakaz nagrywania i rejestrowania występu w żadnej formie
****OSOBY PRZESZKADZAJĄCE KOMIKOM W WYSTĘPIE BĘDĄ WYPROSZONE BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETU !!!

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA