aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: unsplash.com

Chcesz nauczyć się programować? A może planujesz poszerzyć swoje umiejętności w tym obszarze o kolejny język? Nie musisz iść na studia ani zapisywać się na trwające kilka lat szkolenia. Wszystkiego możesz nauczyć się online. Umożliwią Ci to kursy programowania Future Collars. Sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie!

Źródło: pixabay.com

Na Twojej liście rzeczy do zrobienia od dawna jest siłownia? Ursynów to dzielnica, w której działa wiele klubów fitness. Nie czekaj więc i zapisz się w końcu na zajęcia! W pierwszej kolejności sprawdź jednak, którą siłownię najlepiej wybrać. Zobacz, co powinna oferować. 

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
zatrudni
KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO

fot. wp

Tłuszcze są nieodłącznym elementem naszej diety, jednakże warto wybierać te, które poza wartością kaloryczną, dostarczą nam również nieco zdrowia. Doskonale sprawdzi się w tym oliwa z oliwek, która przez wielu nazywana jest wręcz eliksirem zdrowia. Poniżej poznasz 5 właściwości zdrowotnych, które niesie uwzględnienie jej w diecie.

Masło Sudeckie Ekstra

fot. lh

Są takie zegarki, które ze względu na swoją historię i to, jakie emocje wzbudzają w użytkownikach, stanowią obiekt męskich westchnień. Elektroniczny zegarek G-Shock to przedstawiciel tej kategorii – ma ciekawy design, niezwykle solidną konstrukcję oraz wielką rzeszę fanów. Z czego wynika fenomen tej konstrukcji? Jaki model wybrać? Podpowiadamy!

fot. wp

Długi alimentacyjne mogą powstać zarówno w stosunku do własnych dzieci, jak i do innych osób uprawnionych do alimentacji – np. byłego małżonka czy rodziców. Warto jednak pamiętać, że i one ulegają przedawnieniu. Terminy i warunki przedawnienia są jednak nieco inne niż w przypadku innych wierzytelności. Istotne jest też to, że egzekucja długów alimentacyjnych ma zawsze na celu korzyść osób uprawnionych, a nie obronę praw dłużnika.

 wp

Szukasz wyjątkowych mebli, które staną się ozdobą Twojego domu? Zależy Ci przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności, a także na ciekawym designie? Koniecznie poznaj meble drewniane Skandica!

Źródło: pixabay.com

Małżeństwa młode stażem i narzeczeństwa często są jak papużki nierozłączki. Z tego powodu wiele osób wpada na pomysł, by wręczyć im wspólny prezent świąteczny. Takie rozwiązanie ułatwia przygotowywanie podarków dla wielu krewnych i znajomych, a także podkreśla wiarę w trwałość związku bliskich. Co warto wybrać na wspólny prezent dla pary?

dzialka

Na sprzedaż działka budowlana nr 117/7 obręb 13 o powierzchni 26 arów w Czadrowie przy drodze do Sanatorium (Przy ul. Korczaka) cena 110zł za metr
tel. 790 381 322

REKLAMA