aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra

Dzisiaj minął termin składania ofert w przetargu na remont tarasu w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:00 17 sierpnia do 20:00 18 sierpnia.

straz

Dzisiaj rano ratownicy wezwani zostali do lasu przy drodze Raszów - Wieściszowice. Podczas prac poszkodowany został jeden z pracowników leśnych.

fot. OSP Pastewnik

Wczoraj po południu strażacy wezwani zostali do Ciechanowic. Po uderzeniu pioruna na drogę wojewódzką DW 328 spadło drzewo.

Krzeszów, procesja Maryjna ze świecami

W ramach obchodów Wielkiego Odpustu Krzeszowskiego w niedzielę (14 sierpnia) w nocy odbyła się procesja Maryjna ze świecami.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:00 15 sierpnia do 0:00 16 sierpnia.

krzeszow jarmark

W Krzeszowie trwa odpust. Na małym parkingu rozpoczął się już Jarmark Dąbrówki. Msza odpustowa rozpocznie się o godzinie 12.

Aktualizacja 12:15

Bukówka, ćwiczenia, straż pożarna, fot. użyczone

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Lubawka brały udział w ćwiczeniach na zbiorniku Bukówka. Z możliwości doskonalenia procedur ratownictwa wodnego skorzystali również strażacy z czeskiego Zaclerza.

PSP Kamienna Góra we Francji

Wczoraj, po trzech dniach jazdy i pokonaniu ponad 1800 km strażacy z Polski dotarli do Francji. Wśród nich jest pięciu strażaków z PSP Kamienna Góra.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:00 do 22:00 14 sierpnia.

REKLAMA