aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. ZSZiO Kamienna Góra

Dzisiaj w Lubaniu rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej chłopców ze szkół średnich. Wśród czterech drużyn była reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 24 stycznia 2022 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady. Mecz rozegrany został w czasie 2 x 15 minut.

fot. użyczone

Wczoraj w Karłowie w Górach Stołowych odbył się Zimowy Półmaraton Gór Stołowych. Wśród ponad 400 zawodników był Paweł Dyda z Kamiennej Góry.

fot. ZSZiO Kamienna Góra

Rozegrane zostały półfinały strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców ze szkół ponadpodstawowych. W jednym półfinale grała reprezentacja ZSZiO, w drugim LO.

Gmina Kamienna Góra podzieliła tegoroczną dotację dla klubów sportowych.

fot. UMWD

Rozpoczęła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych, której gospodarzem będzie województwo dolnośląskie. 14 stycznia, wystartowały pierwsze rozgrywki w Tomaszowie Mazowieckim, a uroczyste otwarcie zaplanowano na 15 lutego na Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Kiryka w Szklarskiej Porębie. Młodzi sportowcy rywalizować będą do 15 marca.

mos

Dzisiaj na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w halowej piłce nożnej dziewcząt w ramach Licealiady.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj na sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

lzsRok 2021 to był kolejny udany rok dla sportowców reprezentujących LZS. Powiat Kamiennogórski ponownie osiągnął duży sukces zajmując czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji XXII Dolnośląskich Igrzysk.

fot. Patryk Straus

Wójt gminy Kamienna Góra i przewodniczący rady gminy zorganizowali I. Noworoczny Turniej FIFA o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Dzisiaj zakończyły się rozgrywki.

REKLAMA