aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - ul. Baczyńskiego

Jeden z internautów zwrócił uwagę na kolejne miejsce w Kamiennej Górze, w którym pojawił się problem z odpadami wielkogabarytowymi.

Kamienna Góra - ul. Sportowa

Jak informują internauci, kończy się remont ul. Sportowej w Kamiennej Górze. Właśnie kładziona jest ostatnia warstwa asfaltowej nawierzchni.

Lubomin - fot. użyczone

Jak informuje jeden z internautów, na drodze w Lubominie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów droga jest nieprzejezdna.

Krzeszów - fot. użyczone

Jak informują internauci, ulice Krzeszowa kilkanaście minut temu zamieniły się w rzeki.

Jak informują internauci, na ul. Chopina w Kamiennej Górze zepsuł się autobus, zablokowany jest jeden pas ruchu (w kierunku ul. Jeleniogórskiej).

Pisarzowice - rów

Jeden z internautów zwrócił uwagę na zarastający rów przy wyremontowanej drodze gminnej w Pisarzowicach. Jak zaznaczył od czasu remontu rów nie był czyszczony, a obecnie porastają go samosiejki.

Kamienna Góra - ul. Lubawska

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na jednym z podwórek przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze. Obok koszy na śmieci zalegają odpady, których nie powinno tam być.

 smieci

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na pograniczu gminy Kamienna Góra i miasta Kamienna Góra od strony wyjazdu w kierunku Wałbrzycha.

Kamienna Góra, ścieżka rowerowa, śmieci

- Po ostatnim sprzątaniu ścieżki rowerowej zaczęły pojawiać się pierwsze śmieci. - pisze jeden z internautów i dołącza dwa zdjęcia.

Kamienna Góra, stacja paliw

Jak informują internauci, od wczoraj na stacji paliw sieci Orlen w Kamiennej Górze można zatankować tylko olej napędowy Efecta oraz LPG.

REKLAMA

ds21