aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 lubawka wegiel

W związku z pracami legislacyjnymi, Gmina Lubawka przygotowuje się do prowadzenia spraw związanych z dodatkiem węglowym. O rozpoczęciu przyjmowania wniosków o pomoc będą Państwo informowani na bieżąco.

sanikomW związku z awarią sieci wodociągowej dzisiaj (piątek, 12 sierpnia) do godzin popołudniowych mogą występować przerwy w dostawie wody w Chełmsku Śląskim.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Kamienna Góra - lokal mieszkalny ul. Farbrycza 7 - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 4 o powierzchni 22,75 m2, położonego w budynku przy ul. Fabrycznej 7 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - sprzedaż - garaż ul. Sienkiewicza - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie działki nr 166/11 o powierzchni 25 m2, zabudowanej budynkiem garażu, położonej w obrębie 6 miasta Kamienna Góra w rejonie ulicy Henryka Sienkiewicza.

Kamienna GóraLVIII Sesja Rady Miasta odbędzie się 9 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godz. 12.30 w sali Nr 211 Urzędu Miasta. z następującym porządkiem obrad:

fot. UM Kamienna Góra

Masowa nieobecność radnych na sesji rady miasta uniemożliwiła procedowanie ważnych dla Kamiennej Góry uchwał. Na prawidłowo zwołanej sesji nie zjawili się radni: Jacek Bruździak, Janusz Jarosz, Andrzej Grzyb, Bogdan Murawski, Elżbieta Seweryniak, Łukasz Sławiński, Sławomir Sławiński, Wiesław Sobiechowski i Mariusz Łobos.

Warsztaty edukacyjne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce

Informujemy, że zapisy na warsztaty edukacyjne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce trwają do 5 sierpnia!

fot. UM Kamienna Góra

Burmistrz Janusz Chodasewicz podpisał umowę na budowę czerech nowych placów zabaw dla dzieci w Kamiennej Górze.

fot UM Kamienna Góra

Grupa uczniów z ukraińskiego Szczerca opuściła dziś Kamienną Górę. Ostatnie dwa tygodnie spędzili na obozie zorganizowanym przez harcerzy z kamiennogórskiego hufca ZHP nad jeziorem w województwie lubuskim.

Kamienna Góra - lokal mieszkalny ul. P. Ściegiennego 18 - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 2 o powierzchni 16,44 m2, położonego w budynku przy ul. Piotra Ściegiennego 18 w Kamiennej Górze.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA