aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

OGŁOSZENIE - lokal użytkowy ul. Aleja Wojska Polskiego - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 140,43 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Aleja Wojska Polskiego 7.

OGŁOSZENIE - lokal użytkowy ul. Mickiewicza - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 98,85 m2, położonego przy ul. A. Mickiewicza 2 w Kamiennej Górze.

OGŁOSZENIE - mieszkanie ul. Papieża Jana Pawła II - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni 15,52 m2, położonego w budynku nr 3 przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze.

OGŁOSZENIE - działki ul. Nadrzeczna - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości niezabudowanej składającej się z działek nr: 250, 252, 253, 254 i 255 o łącznej powierzchni 9396 m2, położonej w obrębie nr 3 miasta Kamienna Góra przy ulicy Nadrzecznej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

fot. UM Kamienna Góra

13 maja ze względu na uroczystości pogrzebowe zastępcy burmistrza Adama Blicharskiego urząd miasta będzie czynny do godziny 12:30.
Zarządzenie burmistrza Kamiennej Góry w sprawie zmiany godzin pracy urzędu ma umożliwić pracownikom uczestnictwo w pogrzebie.

sanikomDzisiaj (środa, 12 maja) od godziny 10:00 do 14:00  z powodu prac modernizacyjnych na ujęciu wody będą występować przerwy w dostawie wody w Lubawce. 

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

fot. UM Kamienna Góra

W zawiązku ze śmiercią wiceburmistrza Adama Blicharskiego burmistrz Janusz Chodasewicz ogłosił żałobę na terenie Kamiennej Góry. Obowiązuje ona od 11 do 13 maja.

kondolencje

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 06 maja 2021 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

fot. UM Kamienna Góra

W sobotę, 15 maja będzie je można przynieść do punktu na placu Wolności. Każda osoba w zamian za pozostawione urządzenia otrzyma sadzonkę kwiatową.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA