aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

24 sierpnia rozegrana zostanie druga runda Pucharu Polski. W rozgrywkach pozostały dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego. Obie będą gospodarzami spotkań

CzarnOff Fest

W najbliższy weekend w Rędzinach odbędzie się piąta edycja festiwalu muzyczno-artystycznego CzarnOff Fest.

Rodzina na kole

W najbliższą niedzielę (21 sierpnia) z Kochanowa wystartuje jeden z dwóch zaplanowanych na ten rok rajdów rowerowych organizowanych przez Strefę MTB Sudety.

Marciszów, Górska Kamiennogórska

Już można zapisywać się na tegoroczną edycję Górskiej Kamiennogórskiej. W tym roku piechurzy będą mieli do pokonania trasę w Rudawach Janowickich. Bazą zawodów będzie Marciszów. Imprezę zaplanowano na 15 października.

Kamienna Góra, Marzymy po murze

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze i Centrum Kultury w Kamiennej Górze zapraszają od 16 sierpnia na serię warsztatów i wydarzeń artystycznych „Marzymy po murze”. Finał zaplanowano na poniedziałek 29 sierpnia.

Górska Kamiennogórska

Organizatorzy GórskiejKamiennogórskiej udostępnili mapę tzw. małej pętli, czyli trasy o długości 25 35 km i łącznym przewyższeniu ok. 2000 metrów.

Bukówka

Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" organizuje feederowe otwarte zwody wędkarskie na Bukówce. Prowadzona będzie klasyfikacja open oraz mistrzostwa koła.

Lubawka - Pocztówka z wakacji

Biblioteka w Lubawce organizuje zajęcia kreatywne "Pocztówka z wakacji". Trwają zapisy.

Jarmark Tkaczy Śląskich

Tegoroczny Jarmark został podzielony na dwa, tematyczne dni.

Bukówka, Maraton charytatywny

Wokół zbiornika Bukówka odbędzie się 24-godzinny marszobieg charytatywny. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na dwa cele. Impreza zaplanowana jest na 9-10 września.

REKLAMA